Holdric Legend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Duyurular

YazarMesaj
Jayson Ryan
Tılsım-Muska Profesörü
 Tılsım-Muska Profesörü
Jayson Ryan

Erkek Kan durumu : Melez.

Duyurular Empty
MesajKonu: Duyurular   Duyurular I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 7:26 pm

Duyurular Star3 Dersime Rp yazılmasının süresi 1 haftadır. 1 hafta sonunda yapılan Rpler geç kalınmış sayılır. 2 Hafta sonunda ise ders tamamen biter ve başlık kitlenir. 1 hafta sonunda dersime girmeyen öğrencilerin binasından 5, 2 Hafta sonunda ise 10 puan düşülür.

Duyurular Star3 Dersime ilk Rp yazan öğrenci +5 puan fazladan kazanır.

Duyurular Star3 2 Hafta sonunda dersime en güzel Rp yazan öğrenci +15 puan kazanır.

Duyurular Star3 Dersime giren öğrencinin yazdığı Rp'ye göre 15 puan üzerinden değerlendirilir. O puan binanıza eklenir.

Duyurular Star3 Yaptığınız ödevlere göre ise 15 üzerinden değerlendiriliceksiniz. Aldığınız puan binanıza eklenir.

Duyurular Star3 Ödevlerinizi Spoiller içinde eklemelisiniz.

Duyurular Star3 Derse girmeyen öğrenci mazeretliyse binasından puan düşülmez.

Duyurular Star3 Derslik Rplerinizi özen göstererek yazmalısınız.
Jayson Ryan
Tılsım-Muska Profesörü
 Tılsım-Muska Profesörü
Jayson Ryan

Duyurular Empty
MesajKonu: Geri: Duyurular   Duyurular I_icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 9:53 pm

Renesmee Angela Drâgomir: Derse girdiğin için 5 puan alıyorsun.İlk rp bırakan kişi sen olduğun için de 5 puan alıyorsun.Derse bıraktığın rp de bir çok yazım yanlışı ve anlatım bozukluğu mevcut.Konu bütünlüğü yok.Defteri karalıyorsun bundan resim olarak bahsediyorsun.İşlediğim konuyu sadece bir yerde gördüm ve hiç bir bilgi yoktu.Hemencecik geçmişsin.Bu yüzden 15 puan üzerinden 5 puan alıyorsun.Binana toplam 15 puan kazandırmış oluyorsun.

Amethystia Augustine: Derse girdiğin için 5 puan aldın.Dersliğe en iyi rp bırakan sen olduğun için +15 puan alıyorsun.15 puan üzerinden değerlendirilen ders içi rpden 14 puan alıyorsun.En başlarda yaptığın bir hatandan dolayı.Bu sayede binana toplam 35 puan kazandırmış olmaktasın.

Cassidy Laurel: 5 puanı derse girdiğin için alıyorsun.15 üzerinden değerlendirilen rpden 9 puan alıyorsun.Ben büyüleri hatırlatıyorum ve senin bilmediğin büyü olması sende bir şey uyandırmıyor.Biraz daha açık ve kurguya uygun yazabilirdin. Binana toplam da 14 puan kazandırmış oluyorsun.

Nathaniel Laurel:Derse girdiğin için 5 puan alıyorsun.15 üzerinden değerlendirilen rpden 11 puan alıyorsun.Aynı hatayı sende de gördüm.Ben size büyüleri hatırlatıyorum.Öğretmiyorum.Binana toplam da 16 puan kazandırıyorsun.

Florence Ingrid Querelle: Derse girdiğin için 5 puan alıyorsun.15 puan üzerinden değerlendirilen rpden 15 puan alıyorsun.Anlatım iyidi fakat biraz daha uzun tutmanı dilerdim.Binana toplam 20 puan kazandırmış oluyorsun.

Derse geç kalan ve girmeyen öğrenciler.
Daisy Cheers: geç kaldığın için -5 puan alıyorsun.15 puan üzerinden değerlendirilen rpden 7 puan alıyorsun.Büyülerden bahsetmemişsin.Derse boşuna girmişsin aslında.Binana 2 puan kazandırıyorsun.

Ned Narion ve Katie Lilly Night binalarınızdan -15 puan düşürüyorum.2 hafta sonunda dersliğime girmediğiniz için.

------------------------------------

Lütfen yazdığınız rplerde kurgumun dışına çıkmadan ve anlattığım işlediğim konuyu yazılarınız da uygun bir şekilde belirtiniz.Başkalarının yazılarına bağlı kalmadan özgün rp yazmaya özen gösteriniz.En kısa sürede 2.Dersi vereceğim.
Jayson Ryan
Tılsım-Muska Profesörü
 Tılsım-Muska Profesörü
Jayson Ryan

Duyurular Empty
MesajKonu: Geri: Duyurular   Duyurular I_icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 11:58 am

ikinci dersimiz de uygulama yapılan büyüyü başardıklarını sanan iki öğrenci bir kaç öğrenciye sataşırlar.Dersin akışı kısa süreliğine bozulur.Profesör bundan rahatsız olduğu için sadece puanınızdan düşürür.Ceza vermez.Olay büyümeden de kapanmasına sebep olur.

Başardığını sanan kişiler:

Laf atılan kişiler:

Nerede olmak istiyorsanız bana pm ile başvurunuz.Dersliğe yazma sırasını belirledikten sonra yazılmaya başlanacaktır.Bu başlık altın da duyuru yapılacaktır.
Jayson Ryan
Tılsım-Muska Profesörü
 Tılsım-Muska Profesörü
Jayson Ryan

Duyurular Empty
MesajKonu: Geri: Duyurular   Duyurular I_icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 9:09 pm

-Micaela Harlette -15 ~ 2 hafta sonunda dersliğime girmediğiniz için.
-Bella Diana O'sheliâ -15 ~ 2 hafta sonunda dersliğime girmediğiniz için.
-Cathy D'Andro -15 ~ 2 hafta sonunda dersliğime girmediğiniz için.
-Nicholas De Piéro -15 ~ 2 hafta sonunda dersliğime girmediğiniz için.

---------

-Katie Lilly Night geç kaldığın için -5 puan alıyorsun.15 puan üzerinden değerlendirilen rpden 8 puan alıyorsun.Ödevin için de +15 Puan alıyorsun.Binana 18 puan kazandırıyorsun.
-Jace Angel Night -15 ~ 2 hafta sonunda dersliğime girmediğiniz için.
-Andréa Chelséa O'shéliâ -15 ~ 2 hafta sonunda dersliğime girmediğiniz için.

---------

-Nathaniel Laurel -15 ~ 2 hafta sonunda dersliğime girmediğiniz için.
-Florence Ingrid Querelle -15 ~ 2 hafta sonunda dersliğime girmediğiniz için.

-Ned Narion -15 ~ 2 hafta sonunda dersliğime girmediğiniz için.

---------

-Renesmee Da Silvera -15 ~ 2 hafta sonunda dersliğime girmediğiniz için.
-Amethystia Augustine -15 ~ 2 hafta sonunda dersliğime girmediğiniz için.

- Lucy P. Sawyer ~ Yeni üye olduğu için ne puan veriyorum ne de düşürüyorum.
----------

Gryffindor = -60
Slytherin = +12
Ravenclaw = -45
Hufflepuff = -30

Duyurular
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Duyurular ^
» Duyurular
» Duyurular