Holdric Legend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Holdric Legend

YazarMesaj
Krim Wiser
Hogwarts Müdürü & Işık Yeminlileri Kurucusu
Hogwarts Müdürü & Işık Yeminlileri Kurucusu
Krim Wiser

Erkek Özel yetenek : Zihinfendar
Rp Partneri : Vénus Wiser ile evliydi.
Kan durumu : Safkan
Lakap : Wise

Holdric Legend Empty
MesajKonu: Holdric Legend   Holdric Legend I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 5:24 pm

Öncelikle herkese iyi günler ve iyi hafta sonları dilerim. Konuşmama başlamadan önce bir topluluğu topluluk yapacak, birlikte birşeyler başarmanın anahtarını sunacak bazı şeylere dem vurmak istiyorum.

Arkadaşlar,

En büyük güç, birlikteliğin gücüdür. Birlikte, ortak bir şekilde ve ortak hedefe doğru yapılan yolculuklar, bahsi geçen hedefe ulaşma ve dolayısıyla başarı ile sonuçlanır. Biz Holdric-Legend olarak başarmak için yola çıktık. Hedeflerimiz arasında en iyi olmak olduğu gibi hep beraber en iyiye ulaşmakta var. Hiç bir zaman bireysel olarak hareket edip, önerileri umursamadan davranan bireyler değiliz. O yüzden bu yolda ihtiyaç duyduğumuz her şey sizlersiniz. Bu sebeple sizin bizim için yaptığınız bir adım önerisi, hepimizi bir adım öne taşıyacak bir ilerlemedir. Lütfen bunun bilincinde olarak, sitenin hepimize ait olduğu rahatlığında davranalım.

Rp'ye gönül vermiş dostlarım,

Holdric-Legend olarak bir diğer iddamızda, hali hazırdaki orjinal site kopyalarından biri olmamaktır. Bizim sitece, başlıca parolamızdan birisi "yaratıcılık"dır. Yaratıcılık ve üretkenlik bizim için en fazla anlam ifade eden şeylerdir. Bu yüzden yeterince özgün olmaya çalışarak, farklı ve geniş alanlar sunarak üyelerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. Hiç bir sitede bulunmayın orjinal sistem ve ilerlemelerimiz bizi diğerlerindne farklı ve nitelikli kılma amacıyla, rp'nin üretken doğasına saygıyla alakalıdır. Bunun bilince varıp, vardırmak ise benim ve admin arkadaşlarımın başlıca görevleri arasındadır.

Kurgumuzun genişleyip, üye sayısının da artmasıyla gelişeceği zamanlarda bu duyuruyu yapıp, teşekkür ve başarının devamını dilemeyi bir borç bilirim.

İyi RP'ler.

Krim Wiser&Monica Schafer

Holdric-Legend Ekibi.

Holdric Legend
1 sayfadaki 1 sayfası