Holdric Legend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kurtarış

YazarMesaj
Selena Marie Black
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
 Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Selena Marie Black

Kadın Rp Partneri : Burasıda şuan için boş.Bi'pm uzaklıktayım.İstiyorsan pm'ye uç
Kan durumu : Safkan
Lakap : Sell / Mar / Lena / Rie / Berçin-chan / Melek /

Kurtarış Empty
MesajKonu: Kurtarış   Kurtarış I_icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 4:06 pm

Çok korkmuştu.Aslında bende korkmuştum.Daisy birden yere düşütü.Ağzından sadece '' Üzgünüm '' kelimesi çıkmıştı.Bense onun üstünden sert bakışlarımı alamamıştım.Daisy'nin beni onu cezalandırılması için müdüre şikayet edeceğimi düşünüyordu.Ama ben bunu yapmayacaktım.Nazikçe kolundan tutup kaldırdım ve '' Sessiz ol.Bu konuyu odamda konuşacağız.Bu saatte yatakhanede olmadığını anlamışlardır. '' diyerek odama dığru ilerledik.İçeri girdikten sonra kapıyı kilitledim ve sandalyemi Daisy'nin oturduğu koltuğun karşısına getirdim ve başladım konuşmaya.'' Senin yasak ormana bilinçli olarak gitmediğini ve seni oraya bir şeyin götürdüğünü düşünüyorum ya da öyle olduğunu bilmek istiyorum.Şimdi bana her şeyi anlat bakalım '' dedim.Daisy derin bir nefes aldı ve konuşmaya başladı.

Kurtarış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurtarış!