Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
AnasayfakapıTakvimKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Büyük Çığlık

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Renesmee Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
avatar

Kadın Rp Partneri : İSTEMİYORUM!!!!
Kan durumu : Safkan
Mesaj Sayısı : 1098
Kayıt tarihi : 24/01/10
Yaş : 22
Lakap : Nessie

MesajKonu: Büyük Çığlık   Perş. Haz. 17, 2010 4:04 pm

Akşamüzeri altı yedi gibi.
Renesmee-Julié-Daisy
III. Tekil


Canı her zamanki gibi sıkkındı. Ama tuhaf olan bir şey vardı. Bu sefer ki yalnızlık ya da aşk yüzünden değildi. Kendini tatmin edecek heyecanlar bulamamasındandı. Göl kenarında oturuyordu. Kendi yansımasına bakındı. Kahverengi gözlerinden heyecan ve çılgınlık sıçrıyordu. Hafifçe gülümsedi. Hafif esen rüzgar dümdüz kahverengi saçlarının uçuşmasına neden oluyordu. Bu gün canı bir çılgınlık yapmak istiyordu ve bunu kesinlikle yapacaktı. Yasak ormana gidecekti. Bu tam bir delilikti ama bu kesinlikle onu tatmin edecekti. Eliyle yerden destek aldıktan sonra oturduğu çimliğin üzerinden kalktı ve yasak ormana doğru yürümeye başladı. İçinde tarif edilemez bir duygu hissediyordu. Karın ağrısı değildi mide bulantısı da değildi. Hani olur ya salıncakta sallanırken yüksek bir yerden sallanırken kendinizi boşlukta gibi hissedersiniz. Karnınıza bir şeyler olur. Bambaşka bir duyguya kapılırsınız. İşte aynen öyle hissediyordu. Ama bu duygu tatmin olmasına daha çok yardımcı oluyordu. Hafifçe gülümsedi yürümeye devam ederken. Neler olacağını merak ediyordu. Gölü arkasında bırakmıştı. Yasak ormanın girişine yetişmişti. Devasa ağaçlara baktı ve derin bir nefes aldı. Adımları daha ağır işliyordu artık. Ormana ayak basalı bir kaç adım olmuştu ki bir çığlık duydu. Bu çığlığı kesinlikle bir kız atmıştı çünkü ses çok inceydi.
"Aaaa" Renesmee ürkmüştü. Çığlık atan kim olabilirdi ki? Etrafında bir tur döndü. Daha karanlık çökmemişti. Bu çığlık onu fena heyecanlandırmıştı ama vazgeçmeyecekti. Ses sol taraftan gelmişti. Adımlarını sıklaştırarak o tarafa doğru yürümeye başladı. Ama artık yüzünde gülümseme yoktu...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://ikidunyarpg.yetkinforum.com/
Lyndséy Juli O'shéliâ.
Slytherin 3. sınıf
Slytherin 3. sınıf
avatar

Kadın Rp Partneri : Acılağ Çocuğu ^^
Kan durumu : En safından kan .d
Mesaj Sayısı : 876
Kayıt tarihi : 16/01/10

MesajKonu: Geri: Büyük Çığlık   Perş. Haz. 17, 2010 4:32 pm

Korkuları gerçekleşmesini istemiyordu Juli. Son birkaç gündür gördükleri onun bütün gününü ürpererek geçirmesini sağlıyordu. Şimdi korkularının peşinden gitme zamanıydı.

Göl kenarında oturduğu yerden parmaklarını suya hafifçe değdirip, kaldırıyordu. Su, Juli'nin bu haraketine havadan kendisine doğru inen damlaların olduğu yerde, dalgalar oluşturarak karşılık veriyordu. Ayağı doğru kalktı. Ne yaptığını o da kavrayamıyordu. Beyni ve vücudu istem dışı çalışıyordu. Ayakları, onun vücudunu ormana doğru ilerlettiriyordu. Orman. Yasak orman! Kendine engel olamadığı gibi adımları da hızlanmıştı şimdi.

Kendi korkularının peşinden gitmeyi seviyordu. Bu onun azmini arttırıyordu ama yaptığı şey tam bir saçmalıktı. Bunun farkında olmasına rağmen yaptılarına devam ediyordu. Yasak ormanın içine doğru giden yolu iyice geçti ve sola döndü. İlerledi, ilerledi, ilerledi... Tam arkasına dönüp bakacaktı ki sağ tarafından bir gölge geçti. Bu gölge bir ruh emiciye ait gibi duruyordu. Pelerinli birşeydi... Aniden çığlığı bastı Juli.

"Aaaa!" Korkusunun üzerine gelmesiyle geri geri gitti. Bedeni, havanın soğukluğuyla birleşen ağaca yaslandığında soğuktan titredi. Titreyişinin nedeni aynı zamanda gördüğüydü de. Geldiği yönden birinin koşarak ilerlemesi üzerinde parçalanan dal sesleri başını o yöne çevirmesine sebep oldu.

"Kim var orada?" diye bağırdı Juli.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Büyük Çığlık   Ptsi Haz. 21, 2010 1:52 pm

Yasak Orman, Slytherinlilerin heyecan aramak için bulaştıkları bölge ve diğerlerinin merakı yüzünden gittikleri korkunç ortam. Daisy spor kıyafetlerini giymiş rutin olarak yaptığı koşunu yapıyordu yasak ormanda, onun için yasak orman da korkutucu bir şey yoktu.Aslında neden yasak orman olduğunu da bir türlü anlamıyordu.Ama birçok kez ceza almıştı burada yakalandığı için, bir keresinde de Jace ile devasa bir yaratıktan kaçmışlardı, bunların hepsi ya maviler yada Hufflepufflar yüzünden oluyordu. Gryffindor bir yana diğer iki bölümden ne kadar sevdiği insanlar olsada başına belaları onlar açıyordu. O da görünmeden sporunu yapmaya çalışıyordu. Hava kararmaya başlamıştı, ruh emiciler bu saatlerde yasak ormanda avlanmaya çıkıyordu. Fazla kalmaması gerekiyordu buralarda, tam dönmüş gidiyordu ki Nessie'i gördü, burda ne işi vardı ki, durmaksızın yasak ormanın içine dalıyordu. Sessizce takip etmeye başladı sarışın kız, Nessie'i ağaçların arkasından geçerek onunla birlikte yürüyordu. Bir anda bir çığlık sesi koptu "Aaaa!"Nessie etrafında bir tur döndü ama görükürlerde kimse yoktu. Pelerini ile zıplayarak sol tarafa geçti Daisy, gördüğü yüz tanıdıktı korkmuş bir yüzdü Juli'di. O da bir şeylerden korkmuş gibi görünüyordu. "Kim var orada?"bağırmaya devam etti. Sanki bağıran bir başkası gibi korkuyordu. Bu Juli'i anlamak oldukça zordu. Daisy kafasını Nessie'nin olduğu tarafa uzattı Nessie ile göz göze geldiler, Daisy maymun gibi ağacın üstünde durmuş bacakları iki tarafa kocaman açılmış kafasını bir sağa bir sola uzatıyordu. Bir an durumunun ne kadar komik olduğunu hissetti ve doğruldu, bu sırada Juli'de onu gördü. Daisy kahkayı basarak "Tamam, tamam yakaladınız beni" dedi ve diğerlerinin tepkilerini beklemeye koyuldu.  
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Renesmee Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
avatar

Kadın Rp Partneri : İSTEMİYORUM!!!!
Kan durumu : Safkan
Mesaj Sayısı : 1098
Kayıt tarihi : 24/01/10
Yaş : 22
Lakap : Nessie

MesajKonu: Geri: Büyük Çığlık   Ptsi Haz. 21, 2010 2:04 pm

Bu ses tanıdık geliyordu ama kim olduğunu çıkarmakta zorluk çekiyordu Nessie. Biraz daha yaklaştı. Bunun kim olduğunu biliyordu. Bu Julié'di. Üçüncü sınıf slytherin. Tam konuşmaya başlayacaktı ki arkadaki ağaçtan bir ses geldiğini duydu. Çok korkmuştu. Bu kim olabilirdi ki? Arkasını dönüp ağaca baktı. Bu tek sevdiği slytherinli Daisy'di. Nasıl bu pozisyona gelmeyi becermişti? Ayakları açık bir şekilde ağaçta duruyordu. Julié'de ona kafasını çevirdi. Daisy kahkasını basarak
"Tamam, tamam yakaladınız beni." dedi. Nessie kendini tutamayıp gülmeye başladı. Bir kaç kahkahadan sonra Nessie önüne gelen saçları kulaklarının arkasına tıkıştırdıktan sonra Daisy aşağıya inmişti bile. İkimiz de aynı anda Julié'ye baktık. İkimiz de deli gibi neden çığlık attığını merak ediyorduk.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://ikidunyarpg.yetkinforum.com/
Lyndséy Juli O'shéliâ.
Slytherin 3. sınıf
Slytherin 3. sınıf
avatar

Kadın Rp Partneri : Acılağ Çocuğu ^^
Kan durumu : En safından kan .d
Mesaj Sayısı : 876
Kayıt tarihi : 16/01/10

MesajKonu: Geri: Büyük Çığlık   Ptsi Haz. 21, 2010 2:15 pm

"Tamam,tamam yakaladını beni." Juli bunun üzerinde derin bir "ohh" çekmesi gerekirken hâlâ ağaca sırtını yaslamış duruyordu. Heyecan ve korkuyla sanki kalbi göğüs kafesinden dışarıya fırlayacak gibi atıyordu. Juli derin nefeslerin ardından Daisy'ye döndü. Birşey diyecek gibi oldu fakat arkasında Hufflepuf'lı Nessie'yi görünce bir an sustu. O kızın yanında olanları Daisy'ye açamazdı. Bunun için baka bir olay nedeniyle çığlık attığını söyleyecekti onlara. Çünkü Juli'nin çığlıklarını Nessie'de duymuştu.

"Bir an, yanımda biri varmış gibi hissettim ama tektim." diye kısa bir açıklamada bulundu Juli. Kızlara dikti gözlerini. İkisi de inanmamış gibiydi. Yaslandığı ağaçtan ayrıldı ve olduğu yerde omuzlarını dikleştirdi. "Bilirsiniz bu saatte birden burada birini görünce yaygarayı bastım işte." diyerek kısa bir gülücük attı Daisy ve Nessie'ye. Onlar da Juli'nin bu tavrını anlamamışlardı. Gerçekten ne yaptığı belirsiz biriydi Juli. Bir an kahkahalarla gülerken, aynı anda ağlardı o. Yaşadıklarındandı belki. Bu yüzden kimseyi suçlayamazdı ama. Tek suçlu kendisiydi çünkü. Hiçbir zaman yaptığı şeyin sonunu düşünmüyordu. Bu da onu kötü bir şekilde etkiliyordu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Renesmee Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
avatar

Kadın Rp Partneri : İSTEMİYORUM!!!!
Kan durumu : Safkan
Mesaj Sayısı : 1098
Kayıt tarihi : 24/01/10
Yaş : 22
Lakap : Nessie

MesajKonu: Geri: Büyük Çığlık   Cuma Haz. 25, 2010 6:12 pm

Rp yi siler misiniz
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://ikidunyarpg.yetkinforum.com/
 
Büyük Çığlık
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Holdric Legend :: Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Akademisi :: Arazi :: Yasak Orman-
Buraya geçin: