Holdric Legend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sakin bir gun.

2 posters
YazarMesaj
Bella Diana O'shéliâ
Gryffindor 4. Sınıf
Gryffindor 4. Sınıf
Bella Diana O'shéliâ

Kadın Kan durumu : Safkan
Lakap : Bell/Devil

Sakin bir gun. Empty
MesajKonu: Sakin bir gun.   Sakin bir gun. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 10:06 pm

Boyle sakin ve bos bir gunde sikilan Bell cozumu kendini gol kenarina atmakta buldu.Yere yavasca oturdu.Nemli topragin hafif islakligi kisa etegini islatmaya yetmisti.Alisilmadik bir sekilde bunu kafasina takmadi ve oturmaya devam etti.Golu gizlerken sakinlesiyor onun sakin miriltisi ona huzur veriyordu.Bir anliginada olsa her seyi unutmasina yetiyordu.Basini arkasina cevirip etrafta kimsenin olmadigindan emin oldu ve sessizce bir sarki mirildanmaya basladi.
"Talk to me softly
There's something in your eyes
Don't hang your head in sorrow
And please don't cry
I know how you feel inside I've
I've been there before
Something's changing inside you
And don't you know

Don't you cry tonight
I still love you baby
Don't you cry tonight
Don't you cry tonight
There's a heaven above you baby
And don't you cry tonight..."

Sarkiyi mirildanirken bir anda sustu ve arkasina bakti.Uzun zamandir konusmadigi guzel bir kiz ona bakiyordu...
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf
Andréa Chelsea O'shéliâ

Kadın Rp Partneri : Peter Gregory Coén.Seni çok seviyorum bi' tanem <3
Kan durumu : Safkan
Lakap : And, Add

Sakin bir gun. Empty
MesajKonu: Geri: Sakin bir gun.   Sakin bir gun. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 10:19 pm

Bugünlerde Andréa çok dalgındı.Arkadaşlarının sorunlarıyla uğraşmaktan kendine vakit ayıramamıştı.Aslında Andréa insanlardan nefret ederdi ama son günlerde pek bi' değişmişti.Egoist kişiliğini, iyiliksever bi' ruh hali esir almıştı.Fakat, tek istisna, iğrendiği muggle doğumlular ve melezlerdi.Onlar, bu değişimden yararlancak belki en son kişilerdi.
"Talk to me softly
There's something in your eyes
Don't hang your head in sorrow
And please don't cry
I know how you feel inside I've
I've been there before
Something's changing inside you
And don't you know

Don't you cry tonight
I still love you baby
Don't you cry tonight
Don't you cry tonight
There's a heaven above you baby
And don't you cry tonight..."
ŞArkıyı duyduğu anda olduğu yerde kaldı.Bu sesi ve şarkıyı biliyordu.Arkasını döndü ve uzun zamandir konusmadigi guzel bir kiz ona bakiyordu...
Bella Diana O'shéliâ
Gryffindor 4. Sınıf
Gryffindor 4. Sınıf
Bella Diana O'shéliâ

Sakin bir gun. Empty
MesajKonu: Geri: Sakin bir gun.   Sakin bir gun. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 10:26 pm

Ikiside birbirlerinin yuzune ayni sapsallikla bakiyorlardi.Bell goz kirpti ve
"Oo kimleri goruyorum...Nerelerdesin sen ? Ben bile kendimi su kani bozuklardan kurtardim.Gry'lerin yuz karasiyim cok uzucu.. "
diyip sik sik yaptigi gibi dilini cikartip guldu.Kuzenini cidden uzun zamandir gormuyordu.Okulda belki bir iki
kez derslerde karsilasmislardi.Fakat Bell derslerin coguna girmedigi icin bu karsilasma sadece bir iki olarak kalmisti.Bell
uzun sure baktigi golun suyuna elini soktu.Buz gibi su iliklerine kadar islemisti.Once parmak uclari uyustu ardindan kolu uyusmaya baslamisti ki Bell elini suyun icinden cekti.Sudan sogumus elini kendi yanagina surdu.Evet garip bir kizdi.
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf
Andréa Chelsea O'shéliâ

Sakin bir gun. Empty
MesajKonu: Geri: Sakin bir gun.   Sakin bir gun. I_icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 10:30 pm

Ikiside birbirlerinin yuzune ayni sapsallikla bakiyorlardi.Bell goz kirpti ve
"Oo kimleri goruyorum...Nerelerdesin sen ? Ben bile kendimi su kani bozuklardan kurtardim.Gry'lerin yuz karasiyim cok uzucu.. "
diyip sik sik yaptigi gibi dilini cikartip guldu.Kuzenini cidden uzun zamandir gormuyordu.Okulda belki bir iki
kez derslerde karsilasmislardi.Fakat Bell derslerin coguna girmedigi icin bu karsilasma sadece bir iki olarak kalmisti.Bell
uzun sure baktigi golun suyuna elini soktu.Buz gibi su iliklerine kadar islemisti.Once parmak uclari uyustu ardindan kolu uyusmaya baslamisti ki Bell elini suyun icinden cekti.Sudan sogumus elini kendi yanagina surdu.Evet garip bir kizdi.Falat Andréa her zamanki havasında değildi omuz silkti ve Bell'e
-"1-2 sorunum var" dedi umutsuzca...
Bella Diana O'shéliâ
Gryffindor 4. Sınıf
Gryffindor 4. Sınıf
Bella Diana O'shéliâ

Sakin bir gun. Empty
MesajKonu: Geri: Sakin bir gun.   Sakin bir gun. I_icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 8:48 pm

Bella ayaga kalkti ve onu eliyle oturttu.Her zaman ki havasinda olmadigi belliydi.Peki neyivardi ? Bella
"Seni dinliyorummm..."

]dedi ve guldu.Bella kuzenlerini severdi.Hepsi karanlik ve baiz yonlerden birbirlerine benzerlerdi.Bellabu yuzden kendi evlerinde inanilmaz derecede rahat takilirdi.Bella kuzeninin konusmaya baslamasini beklerken hep yaptigi gibi saclariyla oynamaya basladi.Ardindan elini kendi cebine sokup bir seyler arar gibi dakikalarca ugrasti.Ve hemen ardindan bir lipstick cikardi.Kuzeninin dudagina guzelce surdukten sonra kendine surdu.Lipstick'i kapamadan once kokladi , bunu cogu
zaman yapardi.Kuzenine yeniden bakti ve
"Konusmayi dusunuyor musun ?Bak sana lipstick'imden bile surdum.Bu kadar guzel dudaklara somurtmak yakismiyor.En
cirkin kizlar bile bu okulda kahkaha atarak geziniyor..Iyyh ! Aklima gelince icim kalkti.."

diyip siritti.
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf
Andréa Chelsea O'shéliâ

Sakin bir gun. Empty
MesajKonu: Geri: Sakin bir gun.   Sakin bir gun. I_icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 9:57 pm

.Kuzeninin dudagina guzelce surdukten sonra kendine surdu.Lipstick'i kapamadan once kokladi , bunu cogu zaman yapardi.Kuzenine yenidenbakti ve "Konusmayi dusunuyor musun ?Bak sana lipstick'imden bile surdum.Bu kadar guzel dudaklara somurtmak yakismiyor.En cirkin kizlar bile bu okulda kahkaha atarak geziniyor..Iyyh ! Aklima gelince icim kalkti.."diyip siritti.Bella'ya baktı ve-"Bells bu gün hiç havamda değilim gerçekten.Ayrıca çilekli değil ahudulu severim ben.Hem o çirkinler umurumda mı?" dedi.Çantasından bi' mendil çıkardı ve dudaklarını sildi.Çileğin tadını sevmezdi.Çileği Juli severdi.Çilek Juli'yi hatırlatıtı ve içini çekti.Bu güülerde gerçekten çok sıkılıyordu bu olaylardan.Herşeyin bitmesini istiyordu.Herşeyin...

Sakin bir gun.
1 sayfadaki 1 sayfası