Holdric Legend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İş ve Arkadaşlık

2 posters
YazarMesaj
Harmony Eartha Vélouette
Gelecek Postası Baş Editörü
Harmony Eartha Vélouette

Kadın Rp Partneri : -
Kan durumu : Melez..!

İş ve Arkadaşlık Empty
MesajKonu: İş ve Arkadaşlık   İş ve Arkadaşlık I_icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 1:37 pm

Aslında burayı pek sevmem. Yine de, nedenini bilmiyorum ama, buraya çok gelirim. Bu sefer de iş arkadaşlarımdan biriyle gelmeyi tercih ettik. Aslında hoş bir kadın, Katniss; ama bazen fazla inatçı olabiliyor. Yine de, eğer karanlık tarafa karşı hep beraber savaşacaksak ben hiç kimseye kin tutmuyorum, tutmamam da gerekir sanırım. Bunları düşünmeyi bıraktım ve beraber bir masaya oturduk. Bugün Hyde Bar oldukça sakindi. Aslında kalabalığı severim; ama sadece sevdiğim insanlar olursa. Müzik kulağımızı okşuyor ve bizi başka bir yere götürüyordu sanki. Kendimi rahatlamış hissediyordum bu rock denizinde. Tek ihtiyacım lan şey ateşviskisiyi. Garsondan iki tane ateşviskisi istedim. Kısa sürede geldi çkilerimiz. Sonra da konuşmaya başladık. Herkesle iyi anlaşabilecek bir yapıya sahibim. Ama bugün sinirliydim. Hepsi o gazetemizi karalayan aptallar yüzünden.

" Bugün dışarıda olmamıza sevindim. Kafa dinlemeye ihtiyacımız vardı, ikimizin de. Şu aralar bizim hakkımızda ralip gazeteler kötü haberler çıkarıyor. "
Katniss Quentin
Gelecek Postası Baş Editör Yardımcısı
Gelecek Postası Baş Editör Yardımcısı
Katniss Quentin

Kadın Rp Partneri : ...
Kan durumu : Safkan

İş ve Arkadaşlık Empty
MesajKonu: Geri: İş ve Arkadaşlık   İş ve Arkadaşlık I_icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 1:59 pm

Sevgili editörümle beraber dışarı çıkmaya karar verdik. Hyde Bar onun fikriydi. Oraya ilk defa gidiyordum. Daha çok evde takılmayı severim. Dışarısıyla aram pek iyi değildir. Ama bu bara çabuk ısınacaktım galiba. Editörüm ve arkadaşımla beraber bir masaya oturduk. Ben etrafı incelerken bize iki tane ateşviskisi söyledi. Suratımız beş karış asıktı çünkü dergimizi karalamaya çalışıyorlardı fakat biz tabi ki vazgeçmeyecektik. Nereden çıkarıyorlardı bunları anlamıyorum. Bir gün gazeteyi eline alıyorsun senin gazetenle ilgili iftiralar dolu. Bu insanı çıldırtır. Ben bu düşüncelere dalmışken. Harmony'in narin sesi beni düşüncelerimden kopardı.

" Bugün dışarıda olmamıza sevindim. Kafa dinlemeye ihtiyacımız vardı, ikimizin de. Şu aralar bizim hakkımızda rakip gazeteler kötü haberler çıkarıyor. " dedi.

"Karanlık tarafta olmaları bize iftira atmalarını gerektirmez. Ama bizi kıskandıkları için yaptıkları belli." dedim. Ufak bir kıkırdaşmadan sonra lafıma devam ettim.

"İlk sayımız için tema beliledin mi?"
Harmony Eartha Vélouette
Harmony Eartha Vélouette

Kadın Rp Partneri : -
Kan durumu : Melez..!

İş ve Arkadaşlık Empty
MesajKonu: Geri: İş ve Arkadaşlık   İş ve Arkadaşlık I_icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 4:46 pm

"İlk sayımız için tema belirledin mi?"

Aslında pek belirlediğim söylenemezdi. Şu sıralar kara giyenler inzivaya çekilmiş gibiydi. Ama bunun güç topladıkları anlamına geldiğinden neredeyse emindim. Zaten Hogwarts da karışıktı. Belki bunun hakkında bir şeyler yazabilirdik. İkiz kara giyenler ve diğerleri, küçük kargaşalar çıkarmışlardı. Şu an elimizdeki büyük bir koz da onları bir barda görmüş olmamızdı. Hepsini birleştirerek bir şeyler oluşturabilirdik; ancak henüz kadromuz çok eksikti.

" Gün geçtikçe yazılacak şeyler artıyor sanırım. Kadromuzda pek çok eksik var henüz, ama yavaş yavaş dolmaya başlıyor. Bir baş editör yardımcısı daha gelecek ve o geldiğinde ayrıntıları da konuşabiliriz. "

Katniss zeki bir kadındı. Sihir dünyasında her zaman yazacak bir şeyler olurdu ve biz bunları bulmakta ustaydık.

" Şu aralar pek dostumuz yok, en azından benim. Karanlık tarafa doğru bir akım var gibi. İnsanları bilgilendirmeliyiz. Tabi bu sırada da elimizdekileri kaybetmemeye çalışmalıyız. "

İş ve Arkadaşlık
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyük Arkadaşlık...
» Büyük Arkadaşlık...