Holdric Legend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dave Robert (Yeni)

3 posters
YazarMesaj
Davé O'shéliâ
Hufflepuff 1. Sınıf
 Hufflepuff 1. Sınıf
Davé O'shéliâ

Erkek Rp Partneri : Yok
Kan durumu : A Rh+ xD şaka Safkan :D
Lakap : C.Ronaldo

Dave Robert (Yeni) Empty
MesajKonu: Dave Robert (Yeni)   Dave Robert (Yeni) I_icon_minitimePaz Mart 21, 2010 2:09 pm

Hogwarts'a yeni katılmıştım ve Gryfinndor'a katılmıştım , sınıfımda hiç sevmediğim , çok sevdiğim kişiler vardı , onlar ile birlikte bir ölüm yiyen grubu kuruştuk , size onları anlatıyım ;
"Rex isimli bir çocuk vardı , onu kimse sevmezdi , çok kavgacı bir çocuktu , en küçük bir olayda hemen kavga etmeye çalışırdı ama her zaman yenilirdi hatta bir olay hatırlıyorum ;
KSKS dersindeydik , ben silgi almak için Rex'in sırtına vurdum o ise bana sakince :
-Çek o elini ! Dedi , ben devam ettim :
-Silgin varmı diye soracaktım .
-Var ama kimseye vermem !
-Böyle olmak zorundamısın sen ?
Rex aniden ayağa kalktı , boynumu tuttu ve bana :
-Sen kendine bak ! Deyince ben dayanamayıp bir yumruk atmıştım , Rex bilerek ağlamaya başladı ve beni öğretmene şikayet etmişti . Öğretmen bana " Tenefüste yanıma gel ! " demişti kızgınca , Rex ise bıyık altından gülüyordu . Tenefüste öğretmenin yanına gittim ve elime bir mürekkep verdi bana 100 kez "Bi' daha arkadaşlarıma yumruk atmayacağım .. " Yazdırmıştı , Rex ise bana pencereden bakıp kahkaha atıyordu . O günden sonra herkes gibi bende Rex'i sevmemeye başladım .

Diğer bir arkadaşım Mac ;
"Oldukça sevdiğim bir arkadaş , çok popüler birisidir ve sınıfta herkes onu severdi , onunla ilk tanıştığım günü hatırlıyordum , trende , yanlız başıma oturuyordum ve bir anda içreri kafasını sokan Mac " Girebilir miyim ? " diye sordu bende " tabi , tabii " dedim ve Mac içeri girdi , kendi hayat hikayemi anlattım ve sıra Mac'e gelmişti , onun ilginç bir hayat hikayesi vardı ;
"Doğduğunda babasız olan Mac , ölümcül bir hastalık yüzünden 9 yaşında annesini kaybetmiş ve kendisi bu hastalığı atlatmış , bu hastalıktan kurtulan sadece 2 kişi varmış , biri Mac , biri ise yaşlı bir adam . Mac en yakın arkadaşlarında kalıyormuş ve herkes ile dostmuş , Rex'le bile ! "

Sıra geldi Rooney 'e :
"Rooney , her ne kadar Gryfinndor'da olsada o da benim ve diğer üyeler gibi çok kötü , hatta bir adamı öldürmüş küçükken" bu olayı da size şöyle anlatıyım :
"Ortalıkta hayvanlara yolundan çekilmesi için bir büyü yapan Rooney o sıralar 6 yaşındaymış , yoluna çıkan adam ona böyle birşey yapmaması konusunda uyarmış ama Rooney asasını adama tutmuş , adam gülünce Rooney dayanamayıp adamı öldürmüş ! Bu olayı bir tek grup üyeleri biliyor ."

Grubumuzun nasıl toplandığını size anlatıyım ;
"Bir gün Gryfinndor'da kötüler varmı diye bi' araştırma yapmıştım ve bu arkadaşları bulmuştum , bir grup kurup adını "Gryfinndor'un ölüm yiyenleri " koymuştuk" Karanlık Lord bizi duymuştu ve bize "Benim yanıma gelin ! " demişti ama biz ona şu mektupla karşılık vermiştik :
Sayın Karanlık Lord
Siz Hogwarts'ı dışarıdan yok etmeye çalışırken biz de sizin içeride ki ajanlarınız olarak Hogwarts'ı içeriden yok etmeye çalışacağız . Saygılarımızla ..
Gryfinndor'un Ölüm Yiyenleri
Karanlık lord bu mektubumuzu çok beğenmişti ve bize " Aferin ! " bile demişti .

Hogwarts'ı içeriden yok etmek için Slyterin ile anlaşma yapmıştık ve onların bazı öğretmenleri ile , 2. yıla gelmiştik . Tatilde hep , Hogwarts'ı yok etme çalışmaları yapmıştık ve bir yol bulmuştuk ! Müdürün güvenini kazanmak .
Bunuda kolayca yapmıştık , çünkü Gryfinndor'daydık . Müdürü kandırıp Karanlık Lord ile savaşmaya göndermiş ve Hogwarts'da iç savaş başlatmıştık . Savaş harika gidiyordu , biz yeniyorduk ve Karanlık Lord'dan müdürün öldüğü haberi gelmişti ve biz bunun üzerine da ha da güçlendik ve savaşta Rex'i kaybetmiştik , Rooney'in ise kolu yoktu , Mac ve ben sıyrıklar ile atlatırken Slyterin'de kilerin çoğu ölmüştü ve Karanlık Lord'un güvenini kazanmıştık , artık ölüm yiyendik ! 3. sınıfa gitmemize rağmen ! Karanlık Lord , Zümrüdüanka Yoldaşlığına karşı bir savaş açmıştı ve biz de bu savaştaydık . Lord bize şu emri vermişti ;
"Siz arkada duracaksınız , ben de sizin yanınızda olacağım , diğer ölüm yiyenler ise saldıracaklar " Rooney dışında herkes bu fikri onayladı ama savaşmak isteyen Rooney ihanet edip Karanlık Lord'u terk etti ve öldürüldü . Rooney'in yanına gittim ve bana dedi ki ;
" Bu adam .. ha - in , ona .. gü..venmeyin !" Dedi ve öldü ! Lord bana arkadan bağırdı :
"Davé buraya gel ! O bulanıkla uğraşma . " demişti ben dayanamadım ve "Artık Yeter !" dedim . Asamı çıkardım ve ona tuttum , konuşmaya başladım ;
"Senin güçlü olduğunu zannediyordum ama boşunaymış , sen en iyi arkadaşları ayırdın ! Expeliamus ! " Lord bu büyüyü kolaylıkla karşıladı ve bana geri yolladı , elimdeki asa uçtu ve ben da ha çok sinirlendim , Mac ' e baktım ve o da bana , Mac'e seslendim ;
"Mac , beni satmayacaksın değil mi ? " Mac asasını çıkardı ve Lord onun arkasına geçip ona ;
" Hadi , öldür onu ! O değersizi öldür , o gruba ihanet etti ! Hadi !
Mac asasını biraz da ha kaldırdı ama beni öldürmedi , Lord'a tuttu ve "Aveda Kadevra ! " diye bağırdı , Lord bunu karşıladı ve ona geri yolladı , Mac de ölmüştü ! Ben Lord'a doğru uçmaya başladım ve beni de
öldürmeye çalıştı ama ben onu engellemeye çalıştım , ölmemiştim ama beni uçurmuştu . Zümrüdü Anka Yoldaşlığına katıldım , savaş başladı ! Ben sadece Lord'u öldürmeye çalışıyordum , onunla karşı karşıya geldim ve ikimizde Birbirimize Kadevra lanetini uyguladık , benim uyguladığım lanet ile onunki çarğıştı ve bir lanet havaya fırlayıp Lord'u öldürdü ve savaş bitmişti !

En son Davé O'shéliâ tarafından Paz Mart 28, 2010 1:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Luciana De Felice
KSKS Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu & Kara Giyen
KSKS Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu & Kara Giyen
Luciana De Felice

Kadın Özel yetenek : Metamorfmagus & Zihinbend
Rp Partneri : Yalnız çalışırım.
Kan durumu : Safkan

Dave Robert (Yeni) Empty
MesajKonu: Geri: Dave Robert (Yeni)   Dave Robert (Yeni) I_icon_minitimePaz Mart 21, 2010 3:27 pm

Betimleme: 9/20
Uzunluk: 7/20
Yazım yanlışları: 5/10
Anlatım bozukluğu: 5/10
hayal gücü: 8/20
Akıcılık: 6/20

40
Misafir
Misafir

Dave Robert (Yeni) Empty
MesajKonu: Geri: Dave Robert (Yeni)   Dave Robert (Yeni) I_icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 12:13 pm

Başlık, kullanıcının yeni bir rp bırakabilmesi için açılmıştır.
Davé O'shéliâ
Hufflepuff 1. Sınıf
 Hufflepuff 1. Sınıf
Davé O'shéliâ

Dave Robert (Yeni) Empty
MesajKonu: Geri: Dave Robert (Yeni)   Dave Robert (Yeni) I_icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 12:45 pm

Yeni Rp :

Sabah , saat 6-7 gibiydi . Quidditch de yetenekliydim seçmelere katılacaktım bugün . Yatağımdan fırladım ve elimi yüzümü yıkamaya koyuldum . Bir ara kapıyı açıp yeni posta gelip gelmediğine baktım ve bir mektup buldum mektubu heyecanla açtım ve okumaya koyuldum ;
[size=9]Merhaba Dave !
Bugün Quidditch seçmelerine gitmemelisin . Bir facia olacak ! Sakın gitme , gidersen pişman olacaksın . Bana bunu nereden bildiğimi mi soruyorsun ? Bunu da yakında öğreneceksin .. BİR DOST[/size]
Bu mektuba inanmadım ve bunu en büyük düşmanım Ron'un gönderdiğini düşündüm , çünkü Quidditch'e katılırsam onları mahvedebilirdim , yetenekliydim . Bunu Ron yapmıştır diye düşünüp Quidditch seçmelerine gittim ve sıraya girdim , sıra çok kalabalıktı , herkez birbirini itiyor , 5 yaşındaki çocuk ve 60 yaşındaki adam bile vardı ! Önümdeki adama baktım , o da bana ters ters baktı ve huysuzsa mırıldandı ;
-Gençler ! Benim bu işi yapamayacağımı düşünüyorlar ! Onlara taş çıkartacağım görecekler ! Bende bu işi başarabilirim !
Yanında genç bir çocuk vardı ve ihtiyar adamın sırtına vurup :
-Hey Moruk ! Bu işi yapabileceğini düşünmüyorsundur herhalde ? Şimdi çekil yolumdan , diyerek adamı itip kendi onun yerine geçti . Bende hemen ağsamı çıkartarak o çocuğa dayadım , sinirle :
-Sen ! O adamdan çabuk özür dile ve sıranın sonuna geç ! Genç ağsamı kıvradı ve bana tuttu ve dedi ki :
-Bana Cody derler ! Şimdi ya burdan toz ol , ya da Cody ile uğraşma ! Yaşlı adam benim ağsamı eliyle indirdi ve kulağıma fısıldadı :
-Gel benimle.

Yaşlı adam ile birlikte baya bir yürüdük yol çok uzundu , ben yorgunluktan ölüyordum ama adamım enerjisi yerindeydi . Ben bir ara adama bağırdım (adamın çok gerisindeydim ) :
-Pardon bayım , mola veremezmiyiz ? Adam bana güldü ve :
-Merak etme az kaldı genç . Adın neydi senin ?
-Dave
-Peki Dave geldik bile . Dedi ve ben gözlerime inanamadım , karşımda olağanüstü bir heykel vardı ve heykel bir adam , elinde bir kova ve kovadan yere boşalan su .. Adam bana bir mektup verdi ve bana
-Okuman varmı Dave ? Diye sordu .
-Evet , hemde çok iyi .
-O zaman bu mektubu okuyabilirsin .. Diyerek mektubu bana verdi . Ben mektubu açtım ve okumaya başladım :

"Dave , sana bugün oraya gitmemen gerektiğini söylemiştim , ama sen gittin ve şimdi orda ne olduğunu görmek istiyorsan 11 adım ileri git .. "
İnanamamıştım ! Mektubu gönderen bu adamdı ! Hemen 11 adım ileri gittim ve tekrar inanamadım . Gördüklerim ;
"Cody çok kötü bir şekilde yanıyor , bağırıyordu . Ortalıkta yaklaşık 10 ruh emici ve 30 ölüm yiyen vardı . Heryeri yaktılar . Herkes ölürken ben dayanamadım ve ağsamı çıkartıp bir patronus büyüsü yaptım . Patronus'um yılan tüm ruh emicileri yok etti. Sonra aşağıya indim ölüm yiyenlere tek tek "orange]]EXPELİAMUS ! SECTUMSEMPRA ! STURFLAY ![/size] Büyüleri yapıyordum . Hepsini yok ettim ve herkesi tek tek süpürgeyle hastahaneye götürdüm ve yaşlı adamın yerine gittim ve hiçbirşey yoktu ! Sadece bir mektup da ha ;
"Şüphelenmek kötüdür , eğer ben olmasaydım sen ve diğerleri şuan burda yoktunuz , ölmüştünüz . Sen Ron'dan şüphelenmiyecektin ve gelmiyecektin ama onlar ölecekti .. Benim kim olduğumu merak ediyorsundur herhalde ! Çok yakında tekrar karşılaşacağız ve sadec birimiz ayakta kalacak .. KARANLIK LORD ! "
Bugün hiçbirşeye inanamıyordum , bunada inanamadım tekrar ve eve gittim . Yatağıma yattım ve aklımda hep bugün olanlar vardı . Hiçbirini unutamadım ve birden rüyaya daldım .

Rüyamda ;
Korkunç bir ses " BANA GEL DAVE ! " diye bağırıyordu , bir adım attım ve karşımda karanlık lord'u gördüm bana :
-Seni öldürmek için ne kadar güzel bir plan değilmi ? Diye sordu ben güldüm , çünkü benim de bir planım vardı ve dedim ki ;
-Evet öyle . Birini rüyada öldürmek . Karanlık Lord bana bir ağsa verdi ve " GARBINI AL " dedi . Ben ağsamı hemen alıp sadece korunma büyüleri yapıyordum ve karanlık lord un canı sıkıldı ve beni öldürmek için " AVEDA KEDAVRA ! " diye bağırdı ben hemen bir geri çevirme büyüsü ile onu yok ettim ! Harika bir duyguydu . Tabii bu sadecr bir rüyaydı . Bu taktiği sevmiştim . Sabah tekrar uyandım ve bir mektup buldum ;
-Evin arkasına gel !

Koskoca mektupta sadece bu yazılıydı evin arkasında Ron ve diğerleri vardı ve bir düello yaptık ben "EXPELİAMUS" yapıp onu yendim . Yürümeye devam ettiğimde kendimi bir mezarlıkta buldum ve karanlık lord karşımdaydı . Rüyamdaki taktiği uygulamıştım ama onu yoketmemiştim , sadece ortadan kaybedip , kızdırmıştı bir mektup da ha buldum :
"Dönüşüm Muhteşem Olacak !
Davé O'shéliâ
Hufflepuff 1. Sınıf
 Hufflepuff 1. Sınıf
Davé O'shéliâ

Dave Robert (Yeni) Empty
MesajKonu: Geri: Dave Robert (Yeni)   Dave Robert (Yeni) I_icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 12:53 pm

Bunu vaktim olmadığı için kısa yazdım , başlık kilitlenmesin i dershaneden gelince bir tane da ha yazarım ..
Océane Clémente
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina başkanı & Takım Kaptanı
Océane Clémente

Kadın Özel yetenek : Metamorfmagus
Rp Partneri : Lasthe.
Kan durumu : Melez

Dave Robert (Yeni) Empty
MesajKonu: Geri: Dave Robert (Yeni)   Dave Robert (Yeni) I_icon_minitimePaz Mart 28, 2010 11:25 am

iki tane Rp kabul etmiyoruz. Ya bunu editler uzatırsın ya yeni bir Rp koyarsın ya da bunu puanlarım.
http://holdric-legend.my-rpg.com
Davé O'shéliâ
Hufflepuff 1. Sınıf
 Hufflepuff 1. Sınıf
Davé O'shéliâ

Dave Robert (Yeni) Empty
MesajKonu: Geri: Dave Robert (Yeni)   Dave Robert (Yeni) I_icon_minitimePaz Mart 28, 2010 12:39 pm

İlk yazdığımı şimdi editliyorum ..
Océane Clémente
Océane Clémente

Dave Robert (Yeni) Empty
MesajKonu: Geri: Dave Robert (Yeni)   Dave Robert (Yeni) I_icon_minitimePaz Mart 28, 2010 12:44 pm

ekleme yapamazsın.
Davé O'shéliâ
Hufflepuff 1. Sınıf
 Hufflepuff 1. Sınıf
Davé O'shéliâ

Dave Robert (Yeni) Empty
MesajKonu: Geri: Dave Robert (Yeni)   Dave Robert (Yeni) I_icon_minitimePaz Mart 28, 2010 1:20 pm

Ekleme yapmadım editledim Wink
Océane Clémente
Océane Clémente

Dave Robert (Yeni) Empty
MesajKonu: Geri: Dave Robert (Yeni)   Dave Robert (Yeni) I_icon_minitimePaz Mart 28, 2010 1:25 pm

Betimleme: 5/20
Akıcılık: 12/20
İmla ve anlatım bozukluğu: 6/10
Renklendirme: 8/10
Uzunluk: 9/20
Hayal gücü: 10/20

elli.

Dave Robert (Yeni)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-