Holdric Legend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kompartıman 11.

YazarMesaj
Davé O'shéliâ
Hufflepuff 1. Sınıf
 Hufflepuff 1. Sınıf
Davé O'shéliâ

Erkek Rp Partneri : Yok
Kan durumu : A Rh+ xD şaka Safkan :D
Lakap : C.Ronaldo

Kompartıman 11. Empty
MesajKonu: Kompartıman 11.   Kompartıman 11. I_icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 11:36 pm

Şahıs : 1. Tekil şahıs .

O gün , tatil bitiyordu ve Hogwarts başlıyordu . Oraya aslında ikinci kez gidiyordum ama birinci sınıf olarak . Okula dönmek sıkıcı olabilirdi , dersler , sınavlar ,... ama bir yandan da güzeldi okula dönmek ; arkadaşlarım ordaydı , sevdiklerim ve eğlence . Hogwarts'da bilgi ediniyorduk ki zaten en büyük katıkısı buydu Hogwarts'ın . Kompartımana doğru ilerleken aklımda birçok soru vardı "Hogwarts nasıl biryer ? " , " Acaba orası değişti mi ? " , "Yeni profesörler nasıl ? " ve da ha birçok soru . Boş bi' kompartıman arıyordum . Onbirinci kompartımanın boş olduğunu görünce içine bindim ve trenin kalkmasına da ha br saat vardı ve ben erken gelmiştim . Hogwarts'ın nasıl bir yer olduğunu öğrenmek için kendimden büyük birine yolda giderken hafifçe seslendim ve bu kişi tanıdıktı . " Selam ! "

En son Davé O'shéliâ tarafından C.tesi Nis. 17, 2010 11:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Kompartıman 11.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kompartıman 2
» Kompartıman 7*
» Kompartıman 1
» Kompartıman 21*
» Kompartıman 17*