Holdric Legend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kompartıman 8

2 posters
YazarMesaj
Nathaniel Laurel
Ravenclaw 2. Sınıf
Ravenclaw 2. Sınıf
Nathaniel Laurel

Erkek Rp Partneri : Daisy Cheers
Kan durumu : Safkan
Lakap : Nate

Kompartıman 8 Empty
MesajKonu: Kompartıman 8   Kompartıman 8 I_icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 6:01 pm

Rp 1. tekil şahıs ile yazılacaktır.
Katılmak isteyen PM atsın. Eğer online değilsem direk yazabilirsiniz de.

Hava rüzgarlı ve yağmurluydu, dışarıda fırtına vardı ve açıkçası sabah olduğunun farkında bile değildim. Gözüm bir anda saatime kaydı. "Kahretsin!" diye geçirdim içimden. Trenimin kalkmasına yarım saat vardı ve ben henüz giyinmemiştim bile! Apar topar hazırlanmaya başladım. Giysi dolabımı açtığımda her zaman ki o dağınık manzara ile karşılaştım ve o dağınıklığın içindeki düzenimden giyeceğim kıyafetlerimi hemen çıkardım, giyindim ve kendimi evimden dışarı attım.
Fırtınalı hava zaten dağınık olan saçlarımı iyice birbirine karıştırıyor ve ceketimi havalandırıyordu. Ağır bavulumla rüzgara karşı mücahedele vererek ilerliyordum. Tren garına yürüyerek yaklaşık 10 dakikada varmıştım. İyi ki evim tren garına yakındı. Trene binip hemen uğurlu numaram olan 8 numaralı kompartımanı kontrol ettim. Şanslıydım kompartıman boştu. Hemen cam kenarına yerleştim ve bu yıl Hogwarts'ta neler olacağını düşünmeye başladım. Kesin yine birçok olay olacaktı ve hepsi birer sır gibi gizemli ve merak uyandırıcı olacaktı. Ayrıca Hogwarts'ta artık ikinci senemdi ve taraflar arasında bir seçim yapmamın vakti gelip çatmıştı bile. Ama benim hala hiçbir fikrim yoktu. Bu düşüncelere dalıp camdan dışarıdaki kalabalığı izledim.
Ovnérta Quisqaun
Ravenclaw 4. Sınıf
Ravenclaw 4. Sınıf

Kadın Kan durumu : .

Kompartıman 8 Empty
MesajKonu: Geri: Kompartıman 8   Kompartıman 8 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 10:17 pm

Hava iyiyce soğuyordu. Bense Hogwarts trenine yetişebilmek için var gücümle koşturuyordum. İstasyona geldiğimde trene doğru adımlarımı yavaş tutarak ilerledim. Artık trenin içerisindeydim. Şimdi sorun boş bir kompartıman bulmaktı. İlk kompartımana uzaktan da olsa baktığımda O'shéliâlı iki kardeşi gördüm. Kesinlikle buraya girmemeliydim. Eğer Juli geçen seneden sonra aramızda olanlardan dolayı beni tekrar görürse bence hiç Hogwarts'a gidemezdim bile...

İkinci kompartımanda ise Slytherinli bir kız oturuyordu. Hiç kapıya doğru yanaşmadan bayağı bir ilerledim. Tam olarak saymadığım için 8 veya 9. kompartımanda oturan bir Ravenclawlı gördüm. Bu çocuk biraz küçüktü benden yaşça ama sorun değildi. Kapıyı açtım ve girebilebilir miyim der gibi çocuğa baktım. Çocuk ise eliyle oturabileceğimi işaret etti. Teşekkür eder gibi başımı hafifçe salladım ve yerime oturdum. Çocukla konuşmak gibi bir niyetim yoktu ama çocuk gözlerini ısrarla benden uzaklaştırmayınca kendimi tanıtmam gerektiğini düşündüm.

"Selam ben Rupert. Ravenclawlıyım. Bu son senem." dedim. Çocuksa benim sözlerime karşı o da kendini tanıtmaya başladı.

Kompartıman 8
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kompartıman 13*
» Kompartıman 6*
» Kompartıman 2
» Kompartıman 7*
» Kompartıman 11.