Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
AnasayfakapıTakvimKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Duyurular~

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Luciana De Felice
KSKS Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu & Kara Giyen
KSKS Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu & Kara Giyen
avatar

Kadın Özel yetenek : Metamorfmagus & Zihinbend
Rp Partneri : Yalnız çalışırım.
Kan durumu : Safkan
Mesaj Sayısı : 633
Kayıt tarihi : 10/01/10
Yaş : 26

MesajKonu: Duyurular~   Paz Nis. 25, 2010 5:19 pm

~Ders hakkındaki duyurular burada yapılacaktır. Bu başlığı sık sık kontrol etmenizi öneririm.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Luciana De Felice
KSKS Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu & Kara Giyen
KSKS Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu & Kara Giyen
avatar

Kadın Özel yetenek : Metamorfmagus & Zihinbend
Rp Partneri : Yalnız çalışırım.
Kan durumu : Safkan
Mesaj Sayısı : 633
Kayıt tarihi : 10/01/10
Yaş : 26

MesajKonu: Geri: Duyurular~   Paz Nis. 25, 2010 5:25 pm

Like a Star @ heaven Dersime Rp yazılmasının süresi 1 haftadır. 1 hafta sonunda yapılan Rpler geç kalınmış sayılır. 2 Hafta sonunda ise ders tamamen biter ve başlık kitlenir. 1 hafta sonunda dersime girmeyen öğrencilerin binasından 5, 2 Hafta sonunda ise 10 puan düşülür.

Like a Star @ heaven Dersime ilk Rp yazan öğrenci +20 puan fazladan kazanır.

Like a Star @ heaven 2 Hafta sonunda dersime en güzel Rp yazan öğrenci +10 puan kazanır.

Like a Star @ heaven Dersime giren öğrencinin yazdığı Rp'ye göre 15 puan üzerinden değerlendirilir. O puan binanıza eklenir.

Like a Star @ heaven Yaptığınız ödevlere göre ise 15 üzerinden değerlendiriliceksiniz. Aldığınız puan binanıza eklenir.

Like a Star @ heaven Ödevlerinizi Spoiller içinde ekleyeceksiniz.

Like a Star @ heaven Derse girmeyen öğrenci mazeretliyse binasından puan düşülmez.

Like a Star @ heaven iki derse girmeyen öğrenci dersten atılır.

Like a Star @ heaven Derse bi hafta içinde rp yazmış olan öğrenci +5 puan alır. Lakin 1 hafta içinde yazmazsa geç kalmış sayılır. -5 puan düşülür. İki hafta sonunda ders biter. Derslik kitlenir. Öğrencinin binasından 25 puan düşülür.

Like a Star @ heaven Binanızın gururu olmak istemez misiniz? Derslik Rplerinizi özen göstererek yazmalısınız.İyi dersler.

Roxanna Couture

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Luciana De Felice
KSKS Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu & Kara Giyen
KSKS Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu & Kara Giyen
avatar

Kadın Özel yetenek : Metamorfmagus & Zihinbend
Rp Partneri : Yalnız çalışırım.
Kan durumu : Safkan
Mesaj Sayısı : 633
Kayıt tarihi : 10/01/10
Yaş : 26

MesajKonu: Geri: Duyurular~   Perş. Mayıs 20, 2010 12:21 pm

I. Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Dersi Puanları.


Like a Star @ heaven Lily Ronchez(2.Sınıf): Öncelikle Derse girdiğin için 5 puan aldın. bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Rpg'n çok kısa ve betimlemesiz olmuş. Arkadaşlarının yaratıcılığını kopyalamışsın. Hayal gücü hiç denilebilecek kadar azdı. Betimleme neredeyse yok gibiydi. 35 üzerinden 7 puan alıyorsun. Kendini geliştirmeni öneririm. Gryffindor'a toplam 13 puan kazandırdın.

Like a Star @ heaven Cedric Terry(2.Sınıf): Mazeretli öğrenci. Ne puan alınmıştır ne de verilmiştir.

Like a Star @ heaven Evangeline Lissa Austen (3. sınıf): Öncelikle Derse girdiğin için 5 puan aldın. bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Betimlemelerin azdı. Hayal gücünü fazla kullanmamışsın. Geçiştirmek için yazmış havası gördüm sende. Biraz daha hayal gücünü kullansaymışsın keşke. 35 üzerinden 20 puan alıyorsun. Biraz daha özen göstermeni öneririm. Gryffindor'a toplam 25 puan kazandırdın.

Like a Star @ heaven Kira Alya (2.sınıf): Öncelikle Derse girdiğin için 5 puan aldın. bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Öncelikle akıcılık yoktu. Akıcılığı bozan unsur ise sürekli "Kira" adını yazmandı. "Kira geldi, Kira gitti." Gibi olmuş. Hayal gücünü biraz kullanmışsın. Yer yer betimlemeler gördüm. Hoştu. 35 üzerinden 25 puan alıyorsun. Gryffindor'a toplam 30 puan kazandırdın.

Like a Star @ heaven Felix Ivan Black (1.sınıf): Derse girmemişsin. Binanız 25 puan kaybetti.

Like a Star @ heaven Crystal Gatés ( 3. Sınıf ) Derse girmemişsin. Binanız 25 puan kaybetti.

Like a Star @ heaven Katie Lilly Night(2.Sınıf): Öncelikle, Derse girdiğin için 5 puan aldın. bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Rpg'ye başlarken ki betimlemelerini sevdim. Hayal gücünü kullanmışsın sevdim bunu. Akıcıydı birazda. bir kaç yerde anlatım bozukluğu vardı. Bu bozukluklar akıcılığı da etkilemişti. Biraz daha dikkat etsen çok güzel yazacaksın. 35 üzerinden 29 puan alıyorsun. Slytherin'e toplam 34 puan kazandırdın.

Like a Star @ heaven Jace Angel Night (4. Sınıf) Dersliğime ilk yazan öğrenci olduğun için 10 puan artıdan kazanıyorsun. Derse zamanında girdiğin için 5 puan kazanıyorsun. Rpg'ni beğendim. Yer yer betimlemelerin vardı hoştu. 35 üzerinden 31 puan kazanıyorsun. Slytherin'e toplam 46 puan kazandırıyorsun.

Like a Star @ heaven Androméda Sophie Xoniésse (4. Sınıf) Derse girmediğiniz için binanız 25 puan kaybetti.

Like a Star @ heaven Daisy Cheers (3.Sınıf) Öncelikle, Derse girdiğin için 5 puan aldın. bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Profesörü betimlemen hoştu. Sevdim. Lakin Rp'n biraz kısa olmuş. Bu yüzden 24 puan alıyorsunuz. Slyhterin'e toplam 29 puan kazandırdın.

Like a Star @ heaven Julié Clouid O'shéliâ(4.sınıf) Öncelikle, Derse girdiğin için 5 puan aldın. bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Göze çarpan "geniş zaman" anlatımı vardı Rp'nde. Hoştu kimi yerler. 35 üzerinden 28 puan alıyorsunuz. Slytherin'e Toplam 33 puan kazandırdın.

Like a Star @ heaven Océane Clémente (5.Sınıf) Öncelikle, Derse girdiğin için 5 puan aldın. bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Yer yer betimlemelerin vardı. hoş bir Rp idi. Yaratıcılık kullanılmıştı. 35 üzerinden 33 puan alıyorsun. Ravenclaw'a Toplam 38 puan kazandırdın.

Like a Star @ heaven Lasthe Cooler(5.sınıf) Derse girmediğiniz için binanız 25 puan kaybetti.

Like a Star @ heaven Freja Lynxie (4.sınıf) Öncelikle, Derse girdiğin için 5 puan aldın. bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Betimlemelerin oldukça güzeldi. Hayal gücünü ve yaratıcılığını kullanmışsın. 35 üzerinden 35 puan alıyorsun. Ravenclaw'a toplam 40 puan kazandırdın.

Like a Star @ heaven Florence Ingrid Querelle(4.sınıf) Öncelikle, Derse girdiğin için 5 puan aldın. bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Yer yer betimleme vardı Rp'nde. hoştu. Ama Jace'in yazıdğına bağlı kalmışsın. Hayal gücünü sınırlamasaydın keşke. Vede gözüme batan şey ödev vermiş olduğunu yazmışsın. Ödev vermemişti Profesör 35 üzerinden 32 puan alıyorsun. Ravenclaw'a toplam 37 puan kazandırdın.

Like a Star @ heaven Nathaniel Larter (2. Sınıf) Öncelikle, Derse girdiğin için 5 puan aldın. bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Anlatımın Geniş zaman ve Geçmiş zaman arasında gidip gelmiş. Betimlemelerin oldukça azdı. 35 üzerinden 25 puan alıyorsun. Ravenclaw'a toplam 30 puan kazandırdın.

Like a Star @ heaven Ned Narion (4.sınıf) Öncelikle, Dersegeç kaldığınız için -5 puan kaybettiniz. Bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Betimlemelerin azdı. Metnin oldukça akıcıydı. Bir çırpıda okudum. Hayal gücün orta derecedeydi. 35 üzerinden 30 puan alıyorsun. Ravenclaw'a Toplam 25 puan kazandırdın.

Like a Star @ heaven Brenda Arivle Forester (4.sınıf)Öncelikle, Derse girdiğin için 5 puan aldın. bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Yer yer betimlemelerin vardı. Akıcı bir metindi. İstediğim ölçüde yazmıştın. Hayal gücünde iyiydi. 35 puan üzerinden 35 puan alıyorsun. Hufflepuff'a toplam 40 puan kazandırdın.

Like a Star @ heaven Mia Jane Brooke(3.sınıf) Öncelikle, Derse girdiğin için 5 puan aldın. bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Gözüme çarpan bir kaç tane anlatım bozukluğu gördüm. Océane ve Lissa'nın yazdığına bağlı kalmışsın birazcık. Hayal gücünü bu şekilde sınırlandırmamalısın. 30 üzerinden 29 puan alıyorsun. Hufflepuff'a toplam 34 puan kazandırdın.

Like a Star @ heaven Renesmee Angela Cullen (3. Sınıf) Öncelikle, Derse girdiğin için 5 puan aldın. bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Kısa bir rp'ydi. Rp lerine biraz daha özen göstermelisin. Betimlemelerin çok azdı. 35 puan üzerinden 15 puan kazanıyorsun. Hufflepuff'a toplam 20 puan kazandırdın.

Like a Star @ heaven Angela Zoéy Queen (4. sınıf) Öncelikle, Derse girdiğin için 5 puan aldın. bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Gözüme çarpan ".." hatan oldu. Fazla "..." kullanmamalısın. Akıcı bir metindi. 35 puan üzerinden 25 puan kazanıyorsun. hufflepuff'a toplam 30 puan kazandırdın

Like a Star @ heaven Amethystia Augustine (4. Sınıf) Öncelikle, Dersegeç kaldığınız için -5 puan kaybettiniz. Bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Kusursuz bir rp'ydi. Betimlemeler çokça görülüyordu. Anlatımını sevdim 35 puan üzerinden 35 puan kazanıyorsun. Hufflepuff'a Toplam 30 puan kazandırıyorsun. Ayrıca derse en güzel Rp'yi yazdığın için 15 puan ayriyetten kazanıyorsun. Puanın 45 oluyor. Tebrikler.

_______

Sınıf Listesinde olmayıp da derse yazmış olan öğrenciler:(ilk ders olduğu için size puan vereceğim. Bir daha bunu yapmam kısa süre içinde Listeye başvurunuz. )

Like a Star @ heaven Cassidy Laurel(2.Sınıf): Öncelikle, Derse girdiğin için 5 puan aldın. bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz.Océane 'nin yazdığına bağlı kalmışsın. Hayal kendi hayal gücüne bağlı kalarak yapsaydın ya. Akıcı ama betimlemeler azdı. 35 puan üzerinden 20 puan kazanıyorsunuz. Gryffindor binasına 25 puan kazandırdınız.

Like a Star @ heaven Galadriel Legolas (2.Sınıf) Öncelikle, Derse girdiğin için 5 puan aldın. bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Hayal gücünü iyi kullanmışsın fakat kısa ve betimlemesiz olmuş. Profesör'ü yere düşürtmen saçmanın ötesinde olmuş. Burası büyü dünyası böyle şeyler olmaz pek. Akıcı bir metin okurken güldüm pek. 35 üzerinden 10 puan alıyorsun. Ravenclaw binasına 15 puan kazandırıyorsun.

Like a Star @ heaven Ian Joseph Somerhalder (5.sınıf) Öncelikle, Dersegeç kaldığınız için -5 puan kaybettiniz. Bunun haricinde Ödev için alacağınız puan ve rp nizin kalitesiyle birlikte 35 puan üzerinden değerlendirildiniz. Uzun ve akıcı bir metin tebrik ederim. gözüme çarpan tek sorun "-de" ekinin ayrı yada birleşik yazımı konusu oldu. 35 üzerinden 34 puan aldınız. Hufflepuff binasona 24 puan kazandırdınız.

Like a Star @ heaven Derslere rp yazarken bir önceki üyenin yazdığına bağlı kalmayarak yazınız. Neticede bu sizin hayal gücünüz. Başkasınınkini niye kullanasınız ?


Roxanna Couture.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Duyurular~
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Holdric Legend :: Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Akademisi :: Derslikler :: Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Dersliği-
Buraya geçin: