Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
AnasayfakapıTakvimKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Son Nefes^^

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
MisafirMesajKonu: Son Nefes^^   C.tesi Mayıs 01, 2010 5:39 pm

Rüzgârın yüzüme dokunuşları, ipek bir çarşafta kayan bir gül kadar narin ve zarifti. Uyanır uyanmaz sanki bir yere yetişecekmiş gibi evden çıkmam oldukça acayipken bir de süslenip çıkmıştım. Topuklu ayakkabılarım, kısa straples siyah elbisem üzerime tam oturmuştu, nedensizce üstüme cübbemi giymiştim, sanki kendimi cübbenin içine saklayarak koruyabilecekmişim gibi. Yeni bir dönemi girerken, yalnızlığımın acısını hep hissediyordum kalbimde. Sarı ve uzun saçlarımı savurarak geziyordum etrafta. Bakışların bana döndüğünü ve izlendiğimi bile hissediyordum. Böyle olmasını hiç sevmiyordum. Genelde de böyle olmuyordu ama dikkat çekiyordum sanırım. Hogwarts’ın meşhur göl kanarını özlemiştim gerçekten. Orada olunca insan kendini dinleyebiliyordu sessiz ve sakindi. Bazı olaylar da olmuştu tabi ama orada yaşananlar çabuk unutuluyordu. Küçük adımlarla göl kenarına doğru ilerledim, esen hafif rüzgâr yüzüme değiyor ve bir an serinletiyordu içimi. Geçmişin de büyük acılar yaşamış olman geleceğinin mükemmel olmasını sağlamıyordu. Gidip göl kenarında yere oturdum, suyu izlemek en eğlenceli işlerden biriydi burada. Arkamdan hışırtıların gelmesiyle yüzümü arkaya çevirdim. Uzun boyu ve dağılmış saçları ile bir Ravenclawlı geliyordu. Genelde Ravenclaw’ı sevmesem de, bir an gözlerimin parladığını ve kalbimin hızlandığını hissettim. Çok saçma duygular içerisindeydim, bir Slytherin ve bir Ravenclaw öyle mi, bu yaşadığım duyguların saçmalığını gayet ortaya çıkarıyordu. O kadar güzel gülümseyerek bakmışım ki çocuğa, gamzesini göstererek yanıma doğru geliyordu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Nathaniel Laurel
Ravenclaw 2. Sınıf
Ravenclaw 2. Sınıf
avatar

Erkek Rp Partneri : Daisy Cheers
Kan durumu : Safkan
Mesaj Sayısı : 71
Kayıt tarihi : 29/03/10
Yaş : 23
Lakap : Nate

MesajKonu: Geri: Son Nefes^^   C.tesi Mayıs 01, 2010 5:54 pm

Rüzgarlar yolunu şaşırmış şekilde esiyorlardı yine her taraftan. Penceremi kapattım ve yepyeni bir gün için hazırlanmaya başladım. Mavi gömleğimi ve siyah pantolonumu giydim ve hiçbir zaman düzgün durmayan saçıma biraz olsun şekil vermeye çalıştım. Tabii ki işe yaramadı. Olsun, Hogwarts benim dağınık saçlarıma alışıktı zaten pek de dikkat çeken biri değildim.Siyah ceketimi de alıp dışarı çıktım.

Hogwarts'ta yepyeni bir dönem daha başlıyordu. Bense artık okula alışmış yabancılık çekmiyordum. Hemen kendimi en rahat hissettiğim yere gitmeye karar verdim. Göl kenarına... Temiz hava akciğerlerimi dolduruyor kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyordum ve bu duygunun tarifi gerçekten güçtü. Etrafta bir çok öğrenci vardı. Herkes muhabbet halindeydi, geçen tatilden sonra konuşacak çok şeyleri olmalıydı. Göl kenarına geldiğimde karşımda "o"nu gördüm. Her zaman ki asilliği ve güzelliğiyle karşımda duruyordu. Üzerinde siyah straples elbisesi vardı ve gerçekten harika gözüküyordu. Konuşmaya karar verdim. Sonra kararımı değiştirir gibi oldum şöyle bir üstümdekilere baktım kıyafetim de pek sorun olmasa saçlarım rüzgarla daha da dağılmıştı. Ama delirmişcesine atan kalbim ve gereksiz özgüvenime yenik düştüm ve yanına yaklaştım.
"Merhaba" dedim yeteneksizce ve cevap vermesini bekledim...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Son Nefes^^   C.tesi Mayıs 01, 2010 6:01 pm

O bana doğru geliyor ben ise öylece ona bakıyordum. Şimdi yapmam gereken yüzümü çevirmek olmalıydı ama yapamadım. Öylece ona bakıyordum. Rüzgar hızlanıyordu sanki, saçlarımı uçuruyor ve bazen onu görmeme bile engel oluyordu, kendi kendime saçlarıma bile sinirleniyordum. Bakışları, bakışlarım...Neydi bu şimdi, aşk mı, korkuyordum gerçekten korkuyordum. Hiç bir şey olmadan bile beni bırakmasından korkuyordum. Hafifçe gülümsedi ve "Merhaba" dedi. O da oldukça utangaç gibiydi. Derin bir gülümseme ile karşılık verdim. "Merhaba, otursana..." bunu neden ve ne cesaretle dediğimi bilsemesem bile biraz konuşmanın ikimiz için de bir sorun yaratmayacağını hatta iyi olacağını hissettim. Ama onun gözleri beni ilk defa görmüş gibi bakmıyordu. Tanıyordu sanırım beni, beni tanıyan birini şimdiye kadar görmemiş olmam oldukça şaşırtıcıydı. Konuşmak için sabırsızlanıyordum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Nathaniel Laurel
Ravenclaw 2. Sınıf
Ravenclaw 2. Sınıf
avatar

Erkek Rp Partneri : Daisy Cheers
Kan durumu : Safkan
Mesaj Sayısı : 71
Kayıt tarihi : 29/03/10
Yaş : 23
Lakap : Nate

MesajKonu: Geri: Son Nefes^^   C.tesi Mayıs 01, 2010 6:10 pm

"Merhaba, otursana..." dedi. Biraz utandım ilk önce sonra yanına oturdum. Onu çok iyi tanıyordum. Çünkü okula geldiğimden beri onu her yerde görüyordum.
Ama büyük ihtimalle o beni tanımıyordu çünkü ben pek dikkat çeken biri değildim. Hep kendi halimde olmuşumdur ama o karanlığın içindeki tak ışık gibi gözüktü hep bana. Dikkatim nerede olursa olsun o bulunduğum ortama girdiğinde her şey karışıyor ve gözlerim direk ona kayıyordu. Biliyorum, birini böyle izlemek pek etik bir şey değil ama ne yapabilirdim ki kendime karşı koyamıyordum. Sonra çok sessiz kaldığımı fark ettim. Yanına susup etrafa bakmak için oturmamıştım ama içimdeki utangaç Nate bir türlü onun yüzüne bakamıyor ve bir şey söyleyemiyordu. Büyük ihtimalle birazdan sıkılıp yanımdan kalkacaktı ama bu en son isteyeceğim şey olurdu. Biraz daha konuşabilmek için "Nasılsın" diye sordum. Saçma bir soruydu o kadar yoğun duygular içinde söylediğim bu şey gerçekten saçmaydı. Yine de cevap bekledim.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Son Nefes^^   C.tesi Mayıs 01, 2010 6:17 pm

Öyle sessiz bir şekilde yanıma oturmuştu. Hiç konuşmuyordu, konuşmaya çalışıyor ama ne söyleyeceğini bulamıyor gibiydi. Ben de hiç iyi günümde değildim, zaten genelde Slytherinlilerle takıldığımdan bir Ravenclawlının yanında ne konuşacağımı bulamıyordum. Zaten öyle kanka muhabbeti yapacak bir zaman değildi, yoğun bir duygu seli yaşanıyordu ortamda. Kendi kendime konuuşyordum, o da öyle yapıyordu sanırım. İki acemi gibiydik... Gözlerimi suya daldırmışken  "Nasılsın"  sorusunu aldım. Durduk yere nasılsın demesi oldukça boştu. Sanki sıkılmamdan korkuyormuş gibiydi. Aslında ilk bu soruyu kendime sormalıydım, nasıldım... Yalanlar mı saydırsaydım şimdi yoksa açıkca yüzümü çevirip kötüyüm ya diyerek ağlamaya mı başlasaydım... Yeni tanıştığım biri için, bu kadar açık olmak zorunda değildim sanırım. "İyiyim ya sen?" dedim gülümseyerek pek içten olmamıştı ama gene de gülümsemiştim. Daha ismini bile bilmediğim birine nasıl olduğunu sormuştum. Bu olağan bir şey değildi benim için sanırım.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Nathaniel Laurel
Ravenclaw 2. Sınıf
Ravenclaw 2. Sınıf
avatar

Erkek Rp Partneri : Daisy Cheers
Kan durumu : Safkan
Mesaj Sayısı : 71
Kayıt tarihi : 29/03/10
Yaş : 23
Lakap : Nate

MesajKonu: Geri: Son Nefes^^   C.tesi Mayıs 01, 2010 6:22 pm

"İyiyim ya sen?" dedi. Kahretsin tamamı ile saçmalamıştım daha kendimi bile tanıtmadan nasılsın diye aptal bir soru yöneltmiştim.
"Ah! Ne kadar kabayım. Daha kendimi bile tanıtmadım. Ben Nate." dedim. Düşüncelerimi sözlerime yansıtabilmiştim bu güzeldi. Utangaç Nate'i gönderiyor gibiydim ama biraz daha zamana ihtiyacım vardı. Çok ilginç duygular yaşıyordum, çok yoğun duygulardı. Dışarıya çıkıp kendilerini göstermek istiyordu bense çaresizce bastırıyordum bu duyguları ama bir yolunu bulacaklardı. Umarım çok utanç verici bir duruma düşmezdim...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Son Nefes^^   C.tesi Mayıs 01, 2010 6:29 pm

Komik durumda olduğumu fark etmişti. Hatta beni tanıdığını o kadar belli ediyordu ki. Benim de onu taıdığımı düşünmüş ve kendini tanıtma gereği bile duymamıştı. Sorumdan sonra fark etmiş olmalı ki gerçekten utanmış bir şekilde "Ah! Ne kadar kabayım. Daha kendimi bile tanıtmadım. Ben Nate." ben ise söylememesi için o kadar utanması gerektiğini düşünmüyordum. Yanımda rahat değil gibiydi, iş başa düşmüştü. Onu rahatlatmam gerekiyordu. Büyük bir kahkaha atarak elimi dizinin üstünde duran elinin üstüne koydum. "Ayh Nate sıkma kendini o kadar sorun değil, ben Daisy memnun oldum!." gülümsedim. O ise şaşkınlık içindeydi. Elini tutuyor olmam onu heyecanlandırmıştı sanırım, elime baktı ve gülümseyerek karşılık verdi. Biraz bile olsa onu rahatlatabilmiştim.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Nathaniel Laurel
Ravenclaw 2. Sınıf
Ravenclaw 2. Sınıf
avatar

Erkek Rp Partneri : Daisy Cheers
Kan durumu : Safkan
Mesaj Sayısı : 71
Kayıt tarihi : 29/03/10
Yaş : 23
Lakap : Nate

MesajKonu: Geri: Son Nefes^^   C.tesi Mayıs 01, 2010 6:38 pm

"Ayh Nate sıkma kendini o kadar sorun değil, ben Daisy memnun oldum!." dedi kahkaha atarak sanırım ortamdaki o hava kırılmıştı artık birbirimizle rahat rahat konuşabiliyorduk diye düşünürken elini dizimin üstündeki elimin üstüne koydu. Bir anda kalbimin yerinden fırlayıp göle düştüğünü sandım. O kadar hızlanmıştı ki artık gömleğimin üstünden titreşimler belli oluyordu. Utanmıştım.. Sonra bu daha fazla uzarsa kalbimin dayanamayacağını anladım ve cesaretimi topladım.
"Şey... Sana bir şey söylemem gerek..." dedim. Sonra utangaç Nate kendini gösterdi ve hemen ardından" Neyse boş ver." dedim. Off tam da söyleyecekken yok yok söyleyemeyecektim. İyice sersemleşmiştim artık duygularımı kontrol edemiyordum...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Son Nefes^^   C.tesi Mayıs 01, 2010 6:52 pm

O kadar heyecanlanmıştı ki elinden bile kalp atışını duyabiliyordum. Çok hızlı atıyordu oldukça hızlı bir şey olmasından korkarak elimi çektim elinin üstünden. Sanki heyecandan ölse bile elimin orada kalmasını istiyor gibiydi sonra dayanamayıp bir şeyler söylemeye çalıştı. "Şey... Sana bir şey söylemem gerek..." bende merakla ne söyleceğini beklerken " Neyse boş ver." buna oldukça sinir oluyordum. Nasıl oluyordu benden korkmuyordu diye düşündüm bu saçma bir düşünceydi, söylemesi için onu öldüremezdim ya hem öldürürsem nasıl söyleyecekti. Sakinleşmeye çalıştım ve gülümseyerek "Söyle, söyle... merak etme söylersen rezil olmazsın. Ben insan yemiyorum merak etme" dedim, şeytani ama çekici bir bakış attım ve söylemeyeceğini düşünerek "Bence söylersen senin için daha iyi olur dedim" kendimi tutamayıp gülmeye başladım. Sanırım ne söyleyeceğini biliyordum. Heyecanlanmaya başlamıştım, acaba gerçekten öyle bir şey söylerse ne diyecektim. Öylece duramazdım ya...korkuyor ve merak ediyordum. 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Nathaniel Laurel
Ravenclaw 2. Sınıf
Ravenclaw 2. Sınıf
avatar

Erkek Rp Partneri : Daisy Cheers
Kan durumu : Safkan
Mesaj Sayısı : 71
Kayıt tarihi : 29/03/10
Yaş : 23
Lakap : Nate

MesajKonu: Geri: Son Nefes^^   C.tesi Mayıs 01, 2010 6:57 pm

Artık kesinlikle köşeye sıkışmıştım ya söyleyecektim. Ya da sonsuza dek bunu unutacaktım. Biraz düşündüm. Ne kaybederdim ki? Gerçi reddederse gerçekten rezil olurdum, ama olsun ya kabul ederse bence rezil olma ihtimali çok da büyük bir şey değil diğer ihtimali düşününce...
Sonra kendimi tutamadım ve söyledim.
"Daisy ben sana karşı yoğun duygular hissediyorum ve artık bunlara karşı çıkamıyorum..." dedim zorlukla. Sonra ne yaptım ben diye düşündüm. söylemiştim. Kalbim daha da hızlanmıştı, bir cevap bekliyordu. Ama bu cevap olumsuz olursa gerçekten kötü şeyler hissedecektim ve o capcanlı atan kalbim aniden sönen bir mum gibi yavaşlayacaktı. Olumlu olursa ise kalp krizi geçirebilirdim. Olsun buna değer diye geçirdim içimden...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Son Nefes^^   C.tesi Mayıs 01, 2010 7:11 pm

Beklediğim olmuştu, o gittiğin beri ilk defa olmuştu bu duygular bende... Ama hiç bir şey onunki gibi olmuyordu. Gözlerinde aşkı görüyordum Nate'in de ama onunkine hiç benzemiyordu. Utanarak ve korkarak kelimelerini söyledi. "Daisy ben sana karşı yoğun duygular hissediyorum ve artık bunlara karşı çıkamıyorum..." ağlıyordum, evet gözyaşlarım durmaksızın akıyordu. Korkmuştu sanırım, bir şey olduğundan korkmuştu. Merakla yüzüme bakıyordu. Hiç bir şey benzemiyordu ona, yeni bir aşk gelmişti karşıma....Engel olamıyordum kendime... Sanırım Nate'den hoşlanmıştım. Ama bu demek değildi ki onu unuttum, onu istemiyorum ve değildi ki onu beklemeyeceğim. Bu ne kadar doğruydu ama, yaşamam için hiç bir nedenim yokken. Bir anda Nate gelmişti hayatıma....Nate o kadar masumdu ki, duyguları o kadar yoğun yaşıyordu ki... Acısızdı, kötülüğü tatmamıştı. Sanki canı hiç yanmamıştı. Ona hayır dememden korkuyordu, keşke onun gibi olabilseydim. Yüzümü eliyle kaldırdı ve gözyaşlarımı sildi. Gülümsedim ve sarıldım....Bu her şeyi cevaplamıştı, mutlu olmuştu gülümsüyordu ben ise ona sarılmış ağlıyordum. "Seni Seviyorum" dedim ve boynuna bir öpücük kondurup sıkı sıkı sarılmaya devam ettim.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Nathaniel Laurel
Ravenclaw 2. Sınıf
Ravenclaw 2. Sınıf
avatar

Erkek Rp Partneri : Daisy Cheers
Kan durumu : Safkan
Mesaj Sayısı : 71
Kayıt tarihi : 29/03/10
Yaş : 23
Lakap : Nate

MesajKonu: Geri: Son Nefes^^   C.tesi Mayıs 01, 2010 7:21 pm

İnsanın bir hayalinin gerçek olmasının ne demek olduğunu anladım. İçime sığmayan bir mutluluk duygusu vardı ama bir şeyler ters gidiyordu. Ağlıyordu. Niçin mutsuz olduğunu anlamamıştım ama o üzülmemeliydi o hep gülmeyi hakediyordu. Göz yaşlarını sildim, bana sarıldı ve ağlamaya devam etti. Bir süre sessiz kaldım ve kendini dinlemesine izin verdim. Çok mutlu olmam gerekirdi ama olamıyordum işte, bir şeyler yanlıştı ve kesinlikle düzelmesi gerekiyordu. Benimleyken mutsuz olmasına izin veremezdim hep mutlu olmalıydık...
"Neyin var? Anlat. Birlikte üstesinden gelebiliriz." dedim. Onun üzülmesi beni de çok üzmüştü ve buna katlanamıyordum... Çok garip bir haldeydim, bir anda hayatımın mutluluğunu yaşarken bir yandan da büyük bir üzüntü duyuyordum. Ne yapmalıydım. Buna izin veremezdim o benim gülümseyen ışığım olmaya devam etmeliydi ağlamamalıydı!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Son Nefes^^   C.tesi Mayıs 01, 2010 7:27 pm

Ağlamak yaptığım en büyük hataydı sanırım. Mutlu olmam gerekiyordu, başka birinin hayatını daha karartmaya hakkın yoktu. Bu bencillik olurdu, ben artık sevdiklerim için bencil olmayacaktım. Bir an mutluyken suratını asmıştı, galiba bir şeyleri fark etmişti... "Neyin var? Anlat. Birlikte üstesinden gelebiliriz." hiç bir şeyi bilmiyordu, tabi ki hiç bir zaman bilmeyecekti. Üstünde gelinebilecek bir şey olsaydı eğer üç yılda çoktan yaşanmış ve bitmiş olurdu. Gözyaşlarımı sildim ve omzuna yatarak... "Bir şeyim yok, çok mutluyum o yüzden geçer şimdi..." dedim ve gözlerimi kapattım. İnanmışa benziyordu, ama peşini bırakacağını hiç sanmıyordum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Nathaniel Laurel
Ravenclaw 2. Sınıf
Ravenclaw 2. Sınıf
avatar

Erkek Rp Partneri : Daisy Cheers
Kan durumu : Safkan
Mesaj Sayısı : 71
Kayıt tarihi : 29/03/10
Yaş : 23
Lakap : Nate

MesajKonu: Geri: Son Nefes^^   C.tesi Mayıs 01, 2010 7:32 pm

"Bir şeyim yok, çok mutluyum o yüzden geçer şimdi..." dedi. Hiç inandırıcı değildi, insanların bir şeyleri saklarken nasıl davrandıklarını bilirim çünkü. Ama üstüne gidersem işler kötüye gidebilirdi, onu daha fazla üzmek istemiyordum. Bir yanım bana üstüne gitmem için baskı yapıyordu. Hayır gitmeyecektim, eğer kendisi isterse anlatır zaten belki de anlatırsa daha çok acı çekecekti.Gözlerini yumdu ve omzuma yaslandı. Saçını okşadım.
"Seni Seviyorum!" dedim bedenimdeki bütün duygularla hissederek ve yine o bütün duygularla hissederek kendime bir söz verdim asla onun üzülmesine izin vermeyecektim...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Son Nefes^^   C.tesi Mayıs 01, 2010 7:38 pm

Başka soru sormamıştı, bu hoşuma gitmişti. Eğer üstelemezse ben tekrar onun sevdiği gülümseyen Daisy olabilirdim. Her zaman öyle değil miydim zaten, kimse anlamamıştı şimdiye kadar, kimse beni ağlarken bile görmemişti. Sadece aşırı duygu patlaması olunca oluyordu bunlar. Nate'i daha şimdi tanımıştım ama onun yanında çok iyi hissediyordum kendimi. Beni seviyor olması da bir etkendi buna, sevgisi içimi ısıtıyordu, mutlu ediyordu beni. Saçlarımı okşuyordu, merak ettğinden emindim ama şimdi sormayacaktı, bunu anlayabilmiştim. "Seni Seviyorum!" dedi, çok içten bir cümleydi bu. Kafamı kaldırıp yüzüne baktım. Gülümseyerek "Ben de seni seviyorum sevgilim" dedim. Huzur bu olmalıydı, bir insanın yaşayabilmek için bulduğu son nefesi bu olmalıydı. Nate benim artık son nefesimdi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Son Nefes^^   Paz Haz. 20, 2010 1:41 pm

Kilitlenebilir! 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Son Nefes^^
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Holdric Legend :: Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Akademisi :: Arazi :: Göl Kenarı-
Buraya geçin: