Holdric Legend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Buluşma...

2 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Elyssa Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Elyssa Da Silvera

Kadın Rp Partneri : Chris Jackson Violet:Biz birbirimize aitiz sonsuza kadar.Kalplerimiz hep birlikte olcak.Sonsuza kadar...
Kan durumu : Melezz.
Lakap : M.Mia (:

Buluşma... Empty
MesajKonu: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 1:21 pm

Yuvaya dönüşümüzün ertesi günü heryerde Lissa'yı arıyordum.Okula geldiğimizden beri onu hiç görmemiştim.Farklı binalarda olmamızın dezavantajlarından biriydi bu.Gryffindor ortak salonunda yada kızlar yatakhanesinde onu rahatlıkla bulabilirdim belki.Ama binalarımızın farklı olması buna engel oluşturuyordu.Amy de ortalıklarda yoktu.Belkide bahçede olabilirlerdi.
Etrafta yine her zamanki bilindik Hogwarts havası vardı.Birbirileri ile diğer binaların dedikodularını yapan öğrenciler,kendini çok beğenmiş slytherinliler,cesur gryffindorlar ve zeki rawenclawlar...Hufflepuff lı arkadaşlarımın çoğunu tanıyordum zaten...
Birden gözüme birşey takıldı.Gryffindor cüppeli siyah saçlı güzel bir kız bana doğru koşarak yaklaşıyordu.Lissa...
Ona sımsıkı sarıldım kokusunu içeri çektim.Benim için dosttan öte kardeş gibiydi Lissa.Normalde tatillerde bizde kalırdı ama tatilinin son 2 haftasını amcasının yanında kalarak geçirmişti Lissa.Onda bu kadar ayrı kalmak alıştığım birşey değildi ve dolayısıyla onu çok özlemiştim.
"Lissa tatlım.Seni çok özledim."
Evangeline L. Reinhardt
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
Evangeline L. Reinhardt

Kadın Rp Partneri : Yooh. xD
Kan durumu : Safkan.
Lakap : Lissa veya Eva de yeter.=)

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 1:38 pm

Okulu çok özlemişim . Arkadaşları , profesörleri falan filan . Ama birkaç gün sonra dersleri hiç özlemeyeceğimi anlayacağıma eminim . Aklıma Mia geldi . Okul başladığından beri görüşmemiştik . Ve ben tatilin son iki haftasın da amcamda 'lanet olası' kaldığım için onu fazlasıyla özlemiştim . Farklı binalarda olmamız aramıza girsede biz yinede birbirimizi fazlasıyla seviyorduk . Onu nerde bulacağımı bilmediğim için yavaş yavaş ve etrafıma baka baka bahçeye çıktım .

Birkaç adım atmamla beraber etrafa aynı maraklı gözlerle bakmakta olan Mia'yı gördüm . Ay canım ya yine güzelliğiyle etrafı aydınlatıyordu ve masum muhteşem bakışları ben koşarak ona giderken bana kaydı . Anında bendeki kocaman gülümseme onada geçti . Kocaman sarıldık birbirimize .

"Lissa tatlım.Seni çok özledim." dedi sevinçle . ''Birde bana sor bitanem . Bahçeye seni aramaya çıkmıştım . Ama fazla aramama gerek kalmadı . Güzelliğinle etrafı aydınlattığın için .. '' dedim saçlarıyla oynayarak .
Elyssa Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Elyssa Da Silvera

Kadın Rp Partneri : Chris Jackson Violet:Biz birbirimize aitiz sonsuza kadar.Kalplerimiz hep birlikte olcak.Sonsuza kadar...

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 1:49 pm

''Birde bana sor bitanem . Bahçeye seni aramaya çıkmıştım . Ama fazla aramama gerek kalmadı . Güzelliğinle etrafı aydınlattığın için ...''
Ah Lissa...Yine beni utandırıyodu.Yüzümün kızarmasına lanet okuyordum.Hiç sevmiyordum bu huyumu.Biri bana güzel birşey söylese teşşekkür etmem gerekirken karşılığında yüzüm kızarıyordu.Keşke bunu önleyen bir büyü olsaydı diye geçirdim içimden.
"Sen hiç ama hiç aynaya bakmıyorsun bence." dedim gülümseyerek.Pürüzsüz cildi ve siyah saçlarıyla konuşurken yaptığı mimikler onu mükemmel kılıyordu.Onu gerçekten çok özlemiştim.
"Neyse neyse...Sana anlatmam gereken şeyler var...Tatilin nasıl geçti?"
Tatilinin kötü geçtiği yüzünden okunuyordu aslında...Amcasıyla bir kaç kez konuşma fırsatını elde etmiş içimden ona lanetler yağdırmıştım.Gerçekten de onun gibi bi akrabam olmadığı için şanslıydım.Ailemin bana öyle davranmadığı için şanslı olduğumu geçirdim içimden tekrar.Annem ona 2. annelik yapıyordu.Lissa da bizim kardeşimiz gibiydi ve bu yaz hariç her yaz birlikteydik.Keşke onun amcasına gitmesine izin vermeseydim diye düşündüm...
Evangeline L. Reinhardt
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
Evangeline L. Reinhardt

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 2:02 pm

Yine utandı . Bu kıza bayılıyorum . Bu k-huyuna bayılıyorum . Onu çok şirin gösteriyor . Ama o bunu hiç sevmiyor . Neyse .. "Sen hiç ama hiç aynaya bakmıyorsun bence." dedi beni utandırmaya çalışıyordu . ''Biliyorum.'' dedim direk . Kendiyle barışık insanlardanım . Kendini beğenmişlik demek isteyen desin . O güzelliğiyle harika bir kahkağa attı ve aynı şekilde karşılık verdim .

''Neyse neyse...Sana anlatmam gereken şeyler var...Tatilin nasıl geçti?" diye sordu . Sorduğu anda benim yüzümün değişmesiyle pişman oldu . Belli belirsiz bir kahkaha attım ve ''Ne kadar muhteşem olduğunu tahmin edemezsin . Küfür etmek istemiyorum . '' diye cevap verdim . Daha büyük bir kahkaha attım . Başkası olsa bana akıl sağlığımı kaybetmişim gibi şaşkınlıkla bakardı . Ama o beni tanıyordu . Neden bu yazıda onlarda geçirmemiştim ki ? Mia'nın annesi benim annem gibiydi ve Mia'da kardeşim ..
Elyssa Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Elyssa Da Silvera

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 2:17 pm

''Ne kadar muhteşem olduğunu tahmin edemezsin . Küfür etmek istemiyorum . ''
Bunları söyledikten sonra koskocaman bir kahkaha patlattı.Bu kahkahasını çok seviyordum.Başkaları onu görse deli diye düşünürdü ama ben onun bu sevecen herşeye rağmen hayat dolu kahkahasına bayılıyordum...
Onu gördükçe benim de yüzümde belli belirsiz gülümseme oluştu en sonunda bende dayanamadım ve kahkaha atmaya başladım.O kadar sesli kahkaha atıyorduk ki etrafımızdakiler bize birşey anlamamış gibi bakıyordu...Ama biz umursamıyorduk.Herkesin ne dediği değil bizim duygularımız önemliydi.Bu bizim hayat felsefemizdi.Ne olursa olsun bu böyleydi ve hiç değişmeyecekti.En sonunda kahkamı zaptetmeye çalışarak.
"Herkes deli olduğumuzu düşünecek kes şunu." dedim kahkahalarımızın arasından.Omuz silkmekle yetindi.En sonunda kahkahamız dinmeye başlamıştı.
"Gel şöyle oturalım."diyerek ilerideki ağaç kenarını işaret ettim.

Evangeline L. Reinhardt
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
Evangeline L. Reinhardt

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 2:27 pm

Hiç bir zaman insanların bizim hakkımızda ne düşündüğünü takmadık . Ve hayatı dolu dolu yaşadık ve yaşıyoruz . "Herkes deli olduğumuzu düşünecek kes şunu." dedi Mia karnını tutarak . Ben sadece omuz silktim . Ufak çaplı bir kahkaha nöbetinden sonra insan moduna tekrar dönebildik . Çok ufak ve saçma şeylere bile gülebiliyorduk . Ve bence bu harika bir şey . Ağır abi olup ne yapacağız ya ?

"Gel şöyle oturalım." dedi Mia beni düşüncelerimden uyandırarak . Ağaçları işaret ediyordu . ''Tamam canım.'' . Ben direk çöktüm ama bizim titiz hanımefendi Mia biraz zorlandı . Sadece güldüm ve 'Anlat hadi . '' dedim .
Elyssa Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Elyssa Da Silvera

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 2:37 pm

''Tamam canım.'' dedi.Gösterdiğim ağacın önüne hemencecik oturuverdi.Yerin temiz yada pis olduğundan emin olmak için şöyle bir kontrol ettim.Lissa da bana bakıp güldü.Biraz titiz olduğumu çok iyi biliyor ve arada sırada dalga geçmeyi ihmal etmiyordu.Asamı çıkarıp oturacağım yeri işaret ettim.
"Aklapakla!"
Tertemiz olmuştu içim rahatlamıştı.Pis bir yere asla oturamazdım.Lissa bunu umursuyor gibi görünmüyordu.
'Anlat hadi . '' dedi sabırsızlıkla.
Derin bir nefes aldım ve konuşmaya başladım.
"Svet i biliyorsun." dedim.O da başıyla onayladı.Onun gibi bir baş belasını tanımamak mümkün değildi.Sözlerime devam ettim.
"Kitaplarımızı alırken Diagon yolunda onu gördüm.Gizli bir iş çevirdiğini tahmin ediyorum." dedim düşünceli düşünceli.Ama öyleydi.Svet bir yerlerde tek başına gizli gizli dolaşıyorsa mutlaka bir işler çeviriyor demekti.Özellikle de yanında aptal ablası yoksa.
"Belki benim kuruntum ama biliyorsun.Svet ve lanet olası kardeşi hiç ayrılmazlar.Üstelik Diagon Yolunda...Mutlaka bir iş çeviriyor.Elimde herhangi somut birşey yok ama eminim Lissa..." dedim.Onun cevabını ne söyleyeceğini merakla bekliyordum...
Evangeline L. Reinhardt
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
Evangeline L. Reinhardt

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 3:01 pm

Anlatmaya başladı . ''Svet'i biliyorsun . '' başımla onayladım . Bilmeyen mi vardı . Devam etti ."Kitaplarımızı alırken Diagon yolunda onu gördüm.Gizli bir iş çevirdiğini tahmin ediyorum." dedi . Aklından geçenleri okuyabiliyordum . O tek başına iyi birşey yapmazdı . Gerçi o ne zaman iyi bir şey yapmıştı ki ? Tarafsız olduğumuz halde ileri derecede kötülerden hoşlanmıyorduk . "Belki benim kuruntum ama biliyorsun.Svet ve lanet olası kardeşi hiç ayrılmazlar.Üstelik Diagon Yolunda...Mutlaka bir iş çeviriyor.Elimde herhangi somut birşey yok ama eminim Lissa..." diye devam etti benden tepki gelmeyince . Haklıydı neden ablasından ayrılsındı ki ? ''Haklısın hayatım . Onlar ayrılmaz . Svet eğer ablasından bile gizli birşey yapıyorsa bunu düşünmek bile istemiyorum . Lanet kim bilir yine neyin peşinde . Hislerine her zman güvenmişimdir biliyorsun Mia tatlım .. '' Mia'ya ve hislerine her zaman güvenirdim . Her zaman . Her nekar Mia ona karşı nefretle dolu olsa bile boş yere kimseye iftira atmaz . Eminim o birşeyler karıştırıyordur ..
Elyssa Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Elyssa Da Silvera

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 3:07 pm

''Haklısın hayatım . Onlar ayrılmaz . Svet eğer ablasından bile gizli birşey yapıyorsa bunu düşünmek bile istemiyorum . Lanet kim bilir yine neyin peşinde . Hislerine her zman güvenmişimdir biliyorsun Mia tatlım .. ''
Evet anlamında başımı salladım.Tabiki biliyordum...
Lissa'nın bana güveneceğini biliyordum.Düşüncelerimin her zaman arkadasında olması ona karşı olan sevgimi daha da arttırıyordu.Ne mükemmel bir insandı Lissa.
Birden 1. sınıftayken onunla hogwarts ekspresinde tanışmıştık...Amyle kompartımanda sessizce oturuyorduk.Bizi neyin beklediğini bilmiyorduk.Aniden içeriye Lissa gelmişti.O andan itibaren dost olmuştuk...
"Hogwarts'a ilk geldiğimizi hatırlıyor musun?" diye sordum.Aslında bu bir soru değildi.Hatırladığına adım gibi emindim.En ufak bir şüphem yoktu.Ama bu konuyu açmak isteği beliriverdi içimde birden.Merakla onun mükemmel ötesi gözlerine baktım...
Evangeline L. Reinhardt
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
Evangeline L. Reinhardt

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 3:16 pm

"Hogwarts'a ilk geldiğimizi hatırlıyor musun?" diye sordu birden . Hatırlamama gibi bir ihtimalim var mıydı? Oda bunu biliyor gibiydi . Gülümsedim , ''Hatırlamama olasılığım var mı ? '' dedim . Güldü ''Olasılıksız ! '' derken hatırlamıyorsam kafama birşey indireçekmiş gibi görünüyordu .

Anlatmaya başladım '' 1. sınıftık ve trenle okula geliyorduk . Amy ve sen bir kompartıman bulmuş oturuyordunuz . Hepimiz saf ve çocukduk . Tren çok kalabalıktı ve bende sizin yanınıza gelmiştim . Gelmez olsaydım ! Hayatımın en yanlış şeyi olmuş . Seninle tanıştım başıma kaldın.'' ikimizde kahkaha attık . Onu o kadar çok seviyordum ki . Belkide ben onun başına kalmıştım falan . Güldüm . Mia devam etti.
Misafir
Misafir

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 3:21 pm

Gözlerimi yeni bir güne açmış olmanın sevinci ile yatağımdan kalkıp süslenmeye başladım. Okulun ilk günleri çok iyi oluyordu. Bizim asil gibi ortalıkta gezinmemiz diğer bölümleri sinir ediyordu. Vıcık vıcık birbirlerine sarılıyor ve hasret gideriyorlardı. Aslında bir Slytherin olsam bile içten içe gerçekten iyi olsaydım çok iyi arkadaşlarım olur diye düşünüyordum hatta bunların bazılarını tanıyordum bile… Mesela Mia, güzel dostlukları vardı. Bazen tiksinsem de nasıl öyle olabildiklerini merak ediyordum. Kendi kendime konuşurken bir yandan da kıyafetlerimi giymiştim. Saçlarım her zamanki gibi belime kadar uzanıyordu. Siyah dar pantolonumu giyip üstüne de ip askılı bir t-shirt geçirip Hogwarts’ın büyük bahçesine attım kendimi. O meşhur insan oradaydı… Mia, neden olduğunu bilmediğim bir şekilde gülümsedim ve onların karşısındaki duvara geçerek onları izlemeye başladım. Henüz beni fark etmemişlerdi.
Elyssa Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Elyssa Da Silvera

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 3:33 pm

"1. sınıftık ve trenle okula geliyorduk . Amy ve sen bir kompartıman bulmuş oturuyordunuz . Hepimiz saf ve çocukduk . Tren çok kalabalıktı ve bende sizin yanınıza gelmiştim . Gelmez olsaydım ! Hayatımın en yanlış şeyi olmuş . Seninle tanıştım başıma kaldın.''
onun böyle konuşmasına bayılıyordum.Herzamanki gibi beni güldürüyordu.Birlikte kahkaha attık.Gözlerimizin içi gülüyordu.yine birbirlerini dürtükleyen öğrencileri gördüm.Bazıları bizi çekemiyor gibiydi.Dostluğumuzu kıskanıyor gibiydi.Ama şundan emindimki hiçkimse Lissa ve benim gibi dost olamazdı.
"Öyle mi hanımefendi?" dedim kahkahalarımın arasından.Arkamı döndüm ve küsmüş gibi yaptım.
"O zaman benimle konuşma hıh." yaptım ve gülmeye devam ettik.Aniden bir çift gözün üzerimizde olduğunu hissettim.Etrafıma baktığımda Daisy bize doğru imrenerek bakıyordu.Belkide o bizim kadar iyi dostluklar edinememişti.Birden ona acıdığımı hissettim.Onunla aramızda bir bağ yoktu.Slytherin olmasından kaynaklanıyor sanırım.Slytherinlileri sevmiyordum tarafsız olsam bile.Kendini beğenmiş insanlardan nefret ederdim ki Slytherinlilerin kendini beğenmişliği tartışılmaz bir konuydu.Gözlerimi Lissaya diktim.Oda Daisy'nin bize baktığını fark etmişti.Neler oluyor? anlamında bir bakış attım.
Evangeline L. Reinhardt
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
Evangeline L. Reinhardt

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 3:38 pm

''Küsersen küs hoh !''
dedim ve gülmeye devam ettik . Seviyorum oğlun ben bu kızı . Küs gibi yapmasını seviyorum . Gözlerinin içinin parlamasını seviyorum . Kardeşim olmasını seviyorum . Arkasından kocaman sarıldım ona . Kimin daha iyi bir dostu vardı ki ? Onu kaybetmeyi düşündüm bir an . Ve kafama bir tane indirmemek için kendimi zor tuttum . Nasıl bunları düşünebilirdim !?

Birden Mia birşey farketmiş gibi oldu . Etrafına bakındı ve Daisy 'yi görmesi bir oldu . Aynı anda bende görmüştüm . Ne alaka dedim kendi kendime . Bana neler oluyor bakışı attı Mia . Sesli cevap verdim
''Nereden bilebilirim Mi ? ''

Daisy'nin bakışlarındaki neydi ? Kıskançlık mı ? Bizim onu farkettiğimizi o da farketmişti .
Misafir
Misafir

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 3:46 pm

Onların gülüşmelerini ve konuşmalarını izlerken dalıp gitmiştim. Bir yandan Nate'i düşünüyordum ve nerelerde olduğunu merak ediyordum. Bir yandan da Mia ve Lissa'nın gözleri kamaştıran dostluğunu. Tabi benimde vardı bu kadar iyi dostluklarım ama onlarınkisi daha bir iyi geliyordu. Bunun nedeni doğal olarak onların Aydınlık tarafı seçmelerindendi. Bu kadar aydınlık düşkünü olmamın nedenini aileme bağlıyordum aslında. Onların da aydınlık oluşu canımı sakıyordu. Kendim aradan sıyrılıp kendi inandığım tarafa geçmiştim ama tabi ki iz gibi arkamdan sürekli geliyorlardı. Ailemden bile nefret etmeye başlıyordum. Bu sırada fark edildiğimi gördüm. Mia ve Lissa birbirlerine bakıyorlar ve bana bakıyorlardı, oldukça saçma bir şekilde kendi iç dünyamdayken onlara bakakalmıştım. Bir şeyler fısıldadıklarını gördüm, rahatsız olmuşa benziyorlardı. Onlarla sorunum yokken umarım durduk yere sorun çıkarmazlardı. Kafamı sağa doğru çevirdim, ve sert bakışlarla onlara tekrar döndüm. Hala bana bakıyorlardı, ben bile rahatsız olmaya başlamıştım. Tam kalkmış gidiyorken, arkamdan Mia'nın bağırdığını duydum...
Elyssa Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Elyssa Da Silvera

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 4:04 pm

''Nereden bilebilirim Mi ? '' Doğru söylüyordu.Nereden bilebilirdi ki?
"Pekala, Bu kadar yeter o zaman." dedim Daisy'e doğru baktım.Bakışları hala üzerimizdeydi.Birşeyler düşünüyor olmalıydı.Slytherin olmasına rağmen aramızda şuana kadar bir sürtüşme yaşanmamıştı.Bundan sonra yaşanıp yaşanamayacağını bilmiyordum.Ama birinin bakışlarının bu şekilde üzerimde olması hoşuma gitmiyordu.Ayağa kalkacak oldum.Lissa kolumdan tuttu.Başıma bela almamı istemiyordu.Belli oluyordu ama iyice sinirlerim bozulmaya başlamıştı artık.Asi bir kız olunca ne yapacağım belli olmuyordu.Lissa bundan endişe ediyordu sanırım.Daha okulun ilk gününden ceza almayı bende istemiyordum ama damarıma basıldığında hiçbirşey umrumda olmuyordu.Aniden Daisy kalktı ve yürümeye başladı arkasından seslenirken Lissa'nın da peşimden geldiğini duyabiliyordum.Lissaya doğru gülümsedim ve Daisy'e yaklaşınca onu durdurdum.
"Hey!Bir sorun mu var?" dedim.Sesimi kontrol etmeye çalışıyordum çünkü sert çıkmasını istemiyordum.
Evangeline L. Reinhardt
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
Evangeline L. Reinhardt

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 4:11 pm

Bir süre daha Daisy'i izledi . Daisy de bakışlarını çevirmiyordu . Sonra gitmeye karar vermiş gibi kalktı ve arkasını döndü . Kavga edecek havamda değildim . Ama belliki Mia kavga havasındaymış neyse .Kalktı ve yürümeye başladı meraklandım ve peşinden gittim . "Hey!Bir sorun mu var?" dedi Mi ses tonunu kontrol etmeye çalıştığı belliydi . ''Eğer bir sorun varsa bilelim.'' diye devam ettim bende . Mia'nın yanında durup elimi omzuna koydum .

Baksana biz böyleyiz oğlum birbirinin arkasında daima duran dostlar . Daisy duraksadı . Bize döndü ve yüzündeki afallamış ifadeyi rahatlıklka gördük . Ağzını açtı kapadı birkaç kere . Sonra ..
Misafir
Misafir

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 4:16 pm

Mia'nın asi çıkışı ile kafamı arkaya çevirdim. "Hey!Bir sorun mu var?"  Lissa'da onun arkasında söze katıldı. 'Eğer bir sorun varsa bilelim.'' durmuş hala yüzlerine bakıyordum. Eğer bir kavga .çıkarsam ilk günden ceza alıcaktım. Ve ben şuan ceza kaldıracak durumdaa değildim. Hem kavga etmek istesem bunlardan biri Mia olmazdı herhalde, ya da olurmuydu. Şüphe içinde kalmıştım. Elimi cüppemin içine attım ve asamın orada olup olmadığını kontrol ederek konuşmaya başladım. "Hayır bir sorun yok, sadece oturuyordum. Sizce bir sorun var mı?" dedim. Surat ifadem oldukça alaycıydı. 
Elyssa Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Elyssa Da Silvera

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 4:26 pm

'Eğer bir sorun varsa bilelim.'' dedi Lissa.Her zamanki gibi arkamdaydı.Canım dostum benim diye düşündüm.Kavga edeceksek hep birlikte ederdik.Etmeyeceksek de etmezdik.Birbirimizi kollardık.
"Hayır bir sorun yok, sadece oturuyordum. Sizce bir sorun var mı?"
Ses tonu alaylı ve iğneleyiciydi.Tipik Slytherin...Kavga etcek halim yoktu ve onunla kavga etmek istemiyordum ama o an onun suratına yumruk atmak istedim.O aptal sarı saçlarını istersem birer solucana çevirebilirdim.Ama yoo hayır...Daisy diğerleri gibi değildi.Onlar giib bencil değildi.Slytherin olabilirdi ama aramızda bir düşmanlık yok gibiydi.Durup dururken bu düşmanlığı bozmak istemiyordum.Zaten düşman kadrom doluydu...Yeni bir tane daha kazanmak istemezdim doğrusu.Ama eğer o düşman olmak istiyorsa buna itiraz edecek değildim...
"Pekala,bence bir sorun var...Tip tip bakmanın normal birşey olduğunu söyleyemem." dedim gülümseyerek...
Evangeline L. Reinhardt
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
Evangeline L. Reinhardt

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 4:34 pm

"Pekala,bence bir sorun var...Tip tip bakmanın normal birşey olduğunu söyleyemem." Mi yine lafı oturtmuştu . Laf sokmak bir sanattır . Mi gülümsüyordu . Zaten bu kızla aramızda bir düşmanlık yoktu ki . Aramızda hiçbirşey yoktu . Ama yinede o diğer Sly'ler gibi değildi . Sanki daha bir .. iyi , uysal ? Doğru kelimeyi bulmakta güçlük çektim .

''Tabi o tip tip bakışların altında bir de sertlil yatınce insan doğal olarak daha bir yadırgıyor . ''

dedim . Gülmek istemedim kendimi tuuttum ve dudaklarım bir çizgi halini aldı . Mia gergin mi duruyordu . İçinden geçenleri tekrar okudum . Canı kavga istiyordu ..
Misafir
Misafir

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 4:40 pm

Ahh neden inmiştim ki aşağıya saçma saçma bir durumdaydım. Hiç bir şey yokken bir şey çıkarmaya çalışıyorlardı. Bazen bu Slytherinlileri bunların kötü yaptığını düşünmüyor değildim. "Pekala,bence bir sorun var...Tip tip bakmanın normal birşey olduğunu söyleyemem." diye yanıt verdi Mia üstelik gülüyordu, iyice sinirim bozuluyordu. Less de gene ona katıldı ''Tabi o tip tip bakışların altında bir de sertlil yatınce insan doğal olarak daha bir yadırgıyor . '' Less daha zor tutuyordu kendini gülmemek için zorlanıyordu. Biraz daha dursa gülme krizine girecekti. Neydi şimdi bunların sorunu yaa... Off çektim kendi kendime yere baktım sonra kafamı kaldırıp "Sorunu olan sizsiniz, oturmuş orada sizi izliyordu, hiç bir kötü plan düşünmeden, gerçekten kavga mı istiyorsunuz. Derdiniz ne yaa" yaptım sitem eder gibi. Moralim zaten yeterince bozuktu, Nate'in bir şeyler öğrenmiş olması ve benim onun yanında ağlamış olmam aklıma geldikçe moralim bozuluyordu. Gözlerim dolmuştu, ama bu onlar için değildi. Mia ve Less ikisiyle de bir sorunum olmadan oturmuştum oraya belki moral bulabilmek için, ama şimdi yaşananlara bakın. Bir an önce gitmem gerekiyordu, yoksa burada oturup saatlerce ağlayabilirdim. 
Elyssa Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Elyssa Da Silvera

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 4:50 pm

"Sorunu olan sizsiniz, oturmuş orada sizi izliyordu, hiç bir kötü plan düşünmeden, gerçekten kavga mı istiyorsunuz. Derdiniz ne yaa"
Birden içime pişmanlık duygusu yayıldı...Keşke o kadar sert çıkmasaydım diye düşündüm.Besbelli bir derdi vardı.Biraz önyargılı davranmıştım.Pişman oldum.Şimdi iyi davranınca zayıf noktamı ortaya koyabilirdim.Ama umrumda değildi.Onu böyle bırakıp gitmek saçmalık olurdu.Tam gidiyorken omzundan tuttum.
"Afedersin,biraz sert çıkıştıysam özür dilerim.Öyle bakman hoşuma gitmedi sadece...üzgünüm.." diyebildim sadece.Bakışlarında üzüntü vardı.Belki de birşeye üzülmüştü kafasını dağıtmak için buraya gelmişti ve bende üstüne gitmiştim.Biraz asiydim evet.Kavgacıydım evet ama sinirimi masum insanlardan çıkarmam gerekmezdi...
Bir dakika...Masum ve slytherin...Slytherinliler masum olurmuydu ki?Daisy istisna olabilirdi belki...Belki de ben yanılıyordum.Merak içinde Lissa'nın gözlerine baktım.Benim gözlerimde olan şaşkınlık sanki ona da yansımıştı...
Evangeline L. Reinhardt
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
Evangeline L. Reinhardt

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 4:58 pm

Mia'nın pişmanlığını hemen hissettim . "Afedersin,biraz sert çıkıştıysam özür dilerim.Öyle bakman hoşuma gitmedi sadece...üzgünüm.." Hemen yumuşamıştı . Zayıf noktasına denk gelmişti . Ben bu kadar kolay yumuşamazdım en azından bir ağlaması gerekirdi .

Annem bu kız Sly mi ? Gayet iyi görünüyor ama . Yapmacık mı ? Kafam karıştı . Gayet samii görünüyordu ve gözleri dolmuştu . Mi'ye katıldım ''Üzgünüz .. '' . Demek ki başka sorunları vardı ve biz üstüne gelmiştik . Of Mi insanı kötü hissettiriyordu . Çok şaşkındı ve bu bana da bulaştı ..

Daisy ..
Misafir
Misafir

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 5:10 pm

Gene saçmalayama başlamıştım. Bu duygusallığıma sürekli yenik düşüyordum. Şimdi bir Gryf. ve bir Huff. bana acımasına neden olmuştum. İkiside nasıl bir Slytherin olduğumdan şuphe ettiklerine emindim. Şaşkınlık ve pişmanlık içindelerdi. Ben giderken Mia omzumdan tutarak "Afedersin,biraz sert çıkıştıysam özür dilerim.Öyle bakman hoşuma gitmedi sadece...üzgünüm.." Less de oldukça şaşkındı 'Üzgünüz .. '' bu duygusal halimden çıkmalıydım. Hiç kimsenin canını kendi sorunlarımla sıkmak istemiyordum. Gülümsedim ve Mia'nın elinin üstüne elimi koyarak "Sorun değil, hatalı olan benim. Biraz canım sıkkın bu aralar, siz çok iyi arkadaşsınız...sadece izliyordum" dedim. Onlarda birbirlerine bakarak gülümsediler, ortam sanırım yumuşamıştı.
Elyssa Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Elyssa Da Silvera

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 5:26 pm

'Üzgünüz .. " Lissa her zamanki gibi bana destek olmuştu.
"Sorun değil, hatalı olan benim. Biraz canım sıkkın bu aralar, siz çok iyi arkadaşsınız...sadece izliyordum"
Ortam gergindi ve biraz yumuşatılmaya ihtiyacı vardı.Tamam pekala hufflepuff olabilirdim ama durup dururken yapılan sevgi gösterileri beni bayıyordu.Herhangi birşeyden konuşmamız gerekti.Aksi taktirde düşüp bayılabilirdim.Lissa'ya baktığımda duygularımın yüzüne yansımasını gördüm.O da aynı benim gibi sevgi gösterilerini sevmezdi.Konuyu değiştirmek için can atıyordum..
Evangeline L. Reinhardt
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
Evangeline L. Reinhardt

Buluşma... Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 5:35 pm

"Sorun değil, hatalı olan benim. Biraz canım sıkkın bu aralar, siz çok iyi arkadaşsınız...sadece izliyordum"

Oha abi duygusallığım tuttu ağlayacağım . Vıck vıck oldu . '' Daisy anlamıyorum seni cidden sen mi farklı bir Sly'sin yoksa biz mi Sly 'ler iyanlış tanıdık ? '' Mia aklımı okudun dercesine bakıyordu . ''Sadece merak . Duygusal zamanların mı ? Biz mi denk geldik biz mi sebep olduk ? '' dedim kafam karışmıştı .

Ben bile daha kötüyüm lan .

Mi'ye baktığımda beni onaylarcasına başını sallıyordu . Garipsemiştik . Ama haklıydı Daisy çok iyi arkadaştık ve hep beraberdik ..
Yazım kurallarına dikkat edin.
-Sly değil Slytherin-
Freja.

Buluşma...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» İlk Buluşma
» Buluşma