Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
AnasayfakapıTakvimKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Tartışma

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Jace Angel Night
Slytherin 5. sınıf & Bina Başkanı & Takım Kaptanı
Slytherin 5. sınıf & Bina Başkanı & Takım Kaptanı
avatar

Erkek Rp Partneri : Freja
Kan durumu : Safkan.
Mesaj Sayısı : 416
Kayıt tarihi : 23/01/10
Yaş : 26
Lakap : JC.

MesajKonu: Tartışma   Cuma Mayıs 07, 2010 7:10 pm

"Ne sanıyorsun kendini?" Ses ormanda yankılandı. Jace sinirle gözlerini kapattı ve sakinleşmeye çalıştı. Elbette işe yaramıyordu hiçbir şey; gerçekten sinirliydi.

"Bak ufaklık, beni sinirlendirmek istemezsin!" Jace'in sesi sakindi ve bu onu dahada korkutucu yapıyordu. Jace'in mavi gözlerinde parıldayan öfkeyi göremeyecek kadar salak olan çocuk bir kahkaha patlattı.

"Yoksa ne? Beni boğar mısın?" Ses alay ve merak doluydu. Jace patlamak üzere olduğunu biliyordu.

Aslında bir mavi onun umrunda bile olmazdı ama lanet olası çocuk Jace'in geçmişiyle ilgili bir şeyler biliyordu. Kavga çocuğun Jace'e katil demesiyle başlamıştı. Aslında böyle şeyleri önemsemeyen bir yapısı olan Jace bu kez sinirlenmişti çünkü çocuk haklıydı; Jace bir katildi.
Birini öldürdüğnde 14 yaşındaydı ve öldürdüğü çocuk 19 yaşlarında olomalıydı. Jace elbette büyü yapacak kadar salak değildi, nede olsa izleniyordu ama birini elleriyle öldürürse bunu birilerinin bilmesi imkansız gibiydi. O da bunu yapmıştı zaten; Arthur Luna'yı boğmuştu. Sevgilisinin abisini öldürmüştü.
Jace'in katil olduğunu bilen sayılı büyücü vardır; annesi, babası, bir kaç kara giyen ve lanet olasıca Océ. Jace bu yüzden sinirliydi zaten; ona katil diyen tek kişi Océane'dı ve karşısında duran çocuk Jace'i böyle çağırmıştı.

"Sen ne olduğunu sanıyorsun? Küçük bir Ravenclawsın yalnıza... Ravenclawların akıllı olduklarını sanırdım ama anlaşılan sen bir istisnasın." Bunları söylediği hızla asasını çocuğun boynuna dayadı; burası mükemmel bir yerdi, çevre bomboştu ve buraya gelecek kişinin cesur olması gerekliydi. Eğer çocuğun boynunu keserse - ki bunu planlıyordu - ceseti hızla ormana atıp kurtulabilirdi. Büyüyü mırıldanmaya başladığında arkasından gelen hızlı ayak sesleri duydu ve yapmak üzere olduğu büyüyü bıraktı. Gelen her kimse asasının ucunda olan David adındaki Ravenclaw'ın hayatını kurtarmıştı.-----------------------------------------------------------------------
RP Out: David NPC'dir
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Océane Clémente
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina başkanı & Takım Kaptanı
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina başkanı & Takım Kaptanı
avatar

Kadın Özel yetenek : Metamorfmagus
Rp Partneri : Lasthe.
Kan durumu : Melez
Mesaj Sayısı : 846
Kayıt tarihi : 16/03/10

MesajKonu: Geri: Tartışma   Cuma Mayıs 07, 2010 7:48 pm

Etraf alacakaranlıktı. Océane biraz hava almak istemişti önce.Hogwarts’ı öyle özlemişti ki. Üç ay ayrı kalmak bile zor gelmişti ona. Öğlen saatleri dışarıya çıkmayı sevmezdi pek, özellikle hava güneşliyken. Güneşli havalardan nefret ederdi o. Yasak ormana doğru ağır adımlarla ilerlerken bir süre yürümesini durdurdu. Gözlerini yavaşça kapattı ve Hogwarts’ın mis gibi kokan havasını soludu. İçinden hafifçe dans etmek gelmişti ama biri görürse komik duruma düşerdi Océ. Bu düşünceyle dolgun dudaklarının kenarları yukarı doğru kıvrıldı. Yüzünde hafif bir tebessüm oluştu. Kapalı olan göz kapakları duyduğu sesle gözleri yuvalarından fırlayacakmış gibi açıldı. Birileri kavga ediyordu. Yasak Ormanda duyduğu seslere doğru yönlendirdi adımlarını. Her attığı adımda duyduğu seslerin şiddeti artıyordu. Kalbi, göğsünden fırlayacakmış gibi atıyordu. Koşmaya devam etti. Cübbesinin cebindeki asayı hızlı bir hareketle çıkarttı. Karşına ne çıkacağını bilmeden cesur bir Gryffindor gibi koştu. Göreceği şey her ne olursa olsun ona ağzına gelen ilk laneti söyleyecekti. O koştukça ağaçlar daha da seyrekleşiyordu. Gördüğü şeyin verdiği şok ile olduğu yere çakıldı. Jace’di bu. Küçük bir Ravenclaw’lıyı sıkıştırmıştı. Bu kadar düşebileceği tahmin edilemezdi. En az bir Slytherin kadar sessizce yaklaştı yanlarına. Ona doğru dönük olan Ravenclaw’lıya göz kırptı. Hızlı bir hareketle asasını Jace’in boğazına dayadı. “Git buradan çocuk.” Siması tanıdık gelen Ravenclaw’lıya söyledi bunu fısıltıya yakın olan ses tonuyla. Océane asasını Jace’in boynunu delercesine bastırmıştı. Sol eliyle de asasını tuttuğu elinin bileğini tutuyordu. Tırnaklarını delercesine batırmıştı bileğine. Ravenclaw’lı olan çocuk arkasına bakmadan koştu. Kısa bir süre sonra da görüş alanından kayboldu. “ Ne o Regie’nin abisini öldürdüğün gibi bu çocuğu da mı öldürecektin katil Night?” soğuk mavi gözlerini kısmış, görünüşü tıpkı bir yılanı andırıyordu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://holdric-legend.my-rpg.com
Jace Angel Night
Slytherin 5. sınıf & Bina Başkanı & Takım Kaptanı
Slytherin 5. sınıf & Bina Başkanı & Takım Kaptanı
avatar

Erkek Rp Partneri : Freja
Kan durumu : Safkan.
Mesaj Sayısı : 416
Kayıt tarihi : 23/01/10
Yaş : 26
Lakap : JC.

MesajKonu: Geri: Tartışma   Cuma Mayıs 07, 2010 8:09 pm

Jace'in boğazına dayanan asa hızlı ve bir yılan gibi zehirliydi
“Git buradan çocuk.” Océane, bunu bilmeliydim diye düşündü Jace. O her şeyin içinden çıkardı, her zaman her şeyi engellerdi.
Océane Jace'in boğazına dayadığı asayı bastırdıkça Jace'de asasını çocuğun boynundan uzaklaştırıyordu. Jace'in bileğini tutan ellerinin tırnakları çocuğun bileğini kanatabilecek şekilde derine gömülüyordu. Ravanclawlı çocuk ikisinin arasından uzaklaştığında Océane asayı biraz daha bastırdı ve Jace az önceki sinirini David adındaki çocuğun üzerinde kullanmadığına azda olsa sevindi; Océane daha büyük bir öfkeyi hak ediyordu.
“Ne o Regie’nin abisini öldürdüğün gibi bu çocuğu da mı öldürecektin katil Night?” Jace kendi gözleriyle aynı gözlere sahip olan Océane'ın bakışlarının kendininkilere ne kadar benzediğini fark ettiğinde hafifçe gülümsedi.Bu gözler bir Slytherin'in olabilirdi ancak ama Océane asla bir Slytherin'in asaletine sahip olamaz diye düşündü Jace kibirle. Océane'ın tutmadığı elini kalıdırdı kızın asasını tuttuğu bileğini sıkıca kavradı. Asayı boğazından uzaklaştırdı ve Océane'a imalı gözlerle baktı.
"Elbette, nede olsa benim bir katil olduğumu bilen herkes ölmeli değil mi Océane?" Jace Océane'ın hafif bir şaşkınlıkla açılmış gözlerini önemsemedi. "Senden başka kim biliyor ki koca Hogwarts'ta benim bir katil olduğumu, söyle bana sevgili kuzenim; sen mi söyledin yaptıklarımı?"
Océane'ın gözlerine inat ve kararlılıkla bakıyordu. Océane uzun süre beklemedi konuşmak için, gözleri öncekinden daha parlaktı şimdi ve saçları hafif rüzgarla uçuşurken öğle güneşinin altında kızılımsı bir renkle parlıyordu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Océane Clémente
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina başkanı & Takım Kaptanı
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina başkanı & Takım Kaptanı
avatar

Kadın Özel yetenek : Metamorfmagus
Rp Partneri : Lasthe.
Kan durumu : Melez
Mesaj Sayısı : 846
Kayıt tarihi : 16/03/10

MesajKonu: Geri: Tartışma   C.tesi Mayıs 08, 2010 9:55 am

Océane bu tip yılanlara karşı yılan olmayı çok iyi bilirdi. Görünüşünü istediği şekle sokabildiği gibi davranışlarınıda karışındakinin karakterine göre şekle sokardı. Océane Jace’in asasını tuttuğu bileğine tırnaklarını geçirmiş, Jace ise Océane’nin öbür bileğini kavramıştı. Tırnaklarına odaklandı gözlerini kapatıp. Artık parmaklarının ucunda bir insan tırnağı yerine yırtıcı bir kaplanın tırnakları vardı. Kanatırcasına batırdı tırnaklarını bileğine tekrardan. Tırnaklarını batırdığı yerden hafifçe kanlar süzülüp otlara doğru damlıyordu. “Beni öldürebileceğini düşünmüyorsun öyle değil mi Night?” Sinsice gözlerini kısıp kötü bir kahkaha kopardı. Fiziksel olarak ondan güçlü sayılmazdı ama Océane en az Jace kadar karanlık büyü bilirdi. Annesinden dolayı. Ayrıca nadir yeteneklerden biri olan metamorfmagus yeteneğine sahipti istese fiziksel olarakta ondan güçlü bir görünüme sahip olabilirdi. Jace’in kanayan bileğine dikti soğuk gözlerini. Canının acıması hiçte umurunda değildi. Bileğinden süzülen kanlar git gide artıyordu. Jace’in asasını yere düşürmesini sağlamaya çalışıyordu ama inada binmişti işte. O, tüm kararlılığıyla asayı tutmaya devam ediyordu. Bir an buraya neden geldiğini unutmuş gibi oldu. Ravenclaw’lı çocuk… Onu tanımıyordu bile. Tanısa bile oturup da aptal kuzeninin aptal marifetlerini mi anlatacaktı bit kadar çocuğa. “İşim gücüm yok bir de senin Regie’nin abisini nasıl ödürdüğünü mü anlatacağım?” Duraksadı. Soğuk gözlerini aynı renkte gözlere sahip olan kuzeninin gözlerine dikti. Bakışları tehtidkardı bu sefer. “Ama bir daha bu şekilde karşılaşırsam Regie’ye abisini senin öldürdüğünü söylerim.” Dedi tükürürcesine. Regie’ye olan sevgisine hiçbir zaman inanmamıştı zaten. Çok kısa zaman sonra bu yalancı aşkı da bozacaktı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://holdric-legend.my-rpg.com
Jace Angel Night
Slytherin 5. sınıf & Bina Başkanı & Takım Kaptanı
Slytherin 5. sınıf & Bina Başkanı & Takım Kaptanı
avatar

Erkek Rp Partneri : Freja
Kan durumu : Safkan.
Mesaj Sayısı : 416
Kayıt tarihi : 23/01/10
Yaş : 26
Lakap : JC.

MesajKonu: Geri: Tartışma   C.tesi Mayıs 08, 2010 6:49 pm

Jace'in Océane'dan nefret etmesinin sebeplerinden biride onun bir meta oluşuydu. Bu özelliğini kullanmaktan asla çekinmezdi birinin karşısındayken ve şimdide tırnaklarını bir kaplan pençesine dönüştürmeye başlamıştı. Jace sinirlerine hakim olmaya çalıştı; kendi kanını görmek onu korkutmazdı. Océane pençesini daha derine batırdığında canı azda olsa yanıyordu ama zayıflığını göstermemeyi biliyordu.
“Beni öldürebileceğini düşünmüyorsun öyle değil mi Night?” Sesi öncekinden alaycı ve soğuktu. Kahkaha attı ve gözlerini Jace'in bileğine dikti. Kan daha hızlı akıyordu artık ve Jace sinirlenmeye başlamıştı. Jace Océane'ın amacını elbette biliyordu; Jace asasını bırakırsa pes etmiş sayılırdı. Jace bundan nefret ederdi işte; yenilmekten ve pes etmekten nefret ederdi. İşte bu yüzden acıyı beyninin arkasına attı ve Océane'a gözlerinde inatla baktı.
“İşim gücüm yok bir de senin Regie’nin abisini nasıl ödürdüğünü mü anlatacağım?”
Nihayet soruma bir cevap alabildim... Diye düşündü Jace ve Océane'ın sözlerine devam etmesini bekledi. Gözlerini Jace'inkilere diktiğinde içlerindeki tehdit elle tutulur gibiydi.
“Ama bir daha bu şekilde karşılaşırsam Regie’ye abisini senin öldürdüğünü söylerim.”
Kahrolası pislik! Océane tehditlerini yerine getirir ama bunu yapamaz; bunu yapacak kadar bana benzeyemez. Jace derin bir nefes aldı.
"Sen ne yaparsan yap, ne dersen de ona, Lucienne beni seviyor..." Océane'ın masmavi gözlerinde alaycı bir ifade belirdi.
"Ve ne kadar inanmasanda onu seviyorum. Onun abisi ölümü hak etti Océ." Normalde asla Océ demezdi kuzenine ama bu kez ciddiydi ve bunun önemli olduğunun anlaşılmasını istiyordu.
"Ayrıca biliyorsun; benim gibi değilsin Océane, benim kadar kötü değilsin. Nightların adına leke sürüyorsun ve biliyorsun; aramıza katılmak istersen babam seni değişmeden kabul eder. Annemi kabul etti..." Sözler bir kez ağzından döküldüğünde kendisi de Océane kadar şaşırmıştı. Annesinin nasıl biri olduğunu kimse bilmiyordu, hiç kimse.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Océane Clémente
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina başkanı & Takım Kaptanı
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina başkanı & Takım Kaptanı
avatar

Kadın Özel yetenek : Metamorfmagus
Rp Partneri : Lasthe.
Kan durumu : Melez
Mesaj Sayısı : 846
Kayıt tarihi : 16/03/10

MesajKonu: Geri: Tartışma   C.tesi Mayıs 08, 2010 7:16 pm

Jace’in annesini tanımıyordu Océane. Hiçbir zamanda tanımak istememişti. Night’ların arasına katılmak mı? Savaştan nefret ederdi o. Özellikle safkan, karanlık meraklılarının açtığı aptal savaşlardan. Ne anlıyorlardı ki kötülükten? Nesi vardı Muggle doğumluların? Safkanlığı yüceltip, safkan olmayanları ezmek neden? Saçmalığın daniskasından başka bir şey olamazdı bu. Jace’in bileğine baktı tekrardan. Tırnaklarını bileğinden çekip eski haline çevirdi. Eli kan içinde kalmıştı. Kolu ise iğrenç gözüküyordu. Onu biraz daha kendisinden uzaklaştırdı. Bileğinden hala kanlar süzülüyordu. Gözlerine baktı.

“Size katılmak mı? Katillerin arasına girebileceğimi mi sanıyorsun. Adi değilim ben. Bunu asla yapmam.” Öfkesi gözlerinden açıkça okunuyordu. Devam etti. “ Nasıl yapabildin Jace? Kötü olmak çok mu müthiş? Egolarınızı bu şekilde mi tatmin ediyorsunuz. İnsan öldürerek. Acizsiniz. Acıyorum size.” Küçümseyici bakışları ve suratındaki kibir bir nebze olsun eksilmiyordu. Normalde Océane’nin sarfetiği bu kelimeler birazcık insan olanın canını çok yakardı. Ama Jace’in suratında hiçbir mimik görememişti. Suratını buruşturup tiksintiyle baktı ona. Belki de içten içe canını yakmıştı ama yüzüne yansıtmıyordu. Kim bilir? Kan içinde kalmış eline baktı. Asasını oraya tutarak bir şeyler mırıldandı ve eli tertemiz oldu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://holdric-legend.my-rpg.com
Jace Angel Night
Slytherin 5. sınıf & Bina Başkanı & Takım Kaptanı
Slytherin 5. sınıf & Bina Başkanı & Takım Kaptanı
avatar

Erkek Rp Partneri : Freja
Kan durumu : Safkan.
Mesaj Sayısı : 416
Kayıt tarihi : 23/01/10
Yaş : 26
Lakap : JC.

MesajKonu: Geri: Tartışma   C.tesi Mayıs 08, 2010 7:48 pm

Jace bunun için eğitilmişti işte; duygularını dışa vurmamak için. Bunda başarılıydı da, içten içe Océane'ı ölfürmek istiyordu ama bir yanı da onun azda olsa haklı olduğunu biliyordu.
"Bunu yapmak zorunda oluğumu biliyorsun Océane. Kötü olmak o kadar da berbat değil, bunu istiyorsan tabii ki."
Sesi ne hissettiğini ele vermeyecek kadar sert ve inatçıydı.
"Océane; sana acıyorum... Kararsızsın, iki tarafada ait değilsin. İki tarafında kendine göre ayrıcalıkları var ama sende biliyorsun ki bu kez karanlık her şeyden daha güçlü. Sen gücü seversin değil mi Océane?"
Jace bunları söylerken Océane'ın gözlerinden kendini gördü bir an için; aynı babası gibiydi. Saçları onunkiler gibi sapsarıydı ve hafif esen rüzgar Jace'i her zamankindan daha yakışıklı gösteriyordu. Gözleri haklı olmanın gücüyle parıldıyordu. İlk kez bu kadar güveniyordu kendine ve ilk kez bu kadar kararsızdı; Océane belki haklıydı belki değil... Jace seçimini yapmıştı, değil mi? O bu seçimi yaparken ne annesi nede babası onu zorlamıştı. O bir kara giyen olmayı her şeyden çok istemiyor muydu? Kesinlikle istiyordu. O zaman neden şimdi kararlarını sorguluyordu?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Océane Clémente
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina başkanı & Takım Kaptanı
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina başkanı & Takım Kaptanı
avatar

Kadın Özel yetenek : Metamorfmagus
Rp Partneri : Lasthe.
Kan durumu : Melez
Mesaj Sayısı : 846
Kayıt tarihi : 16/03/10

MesajKonu: Geri: Tartışma   C.tesi Mayıs 08, 2010 8:09 pm

“Hiçbir şey için zorunda değilsin ahmak.” Jace, Océane’den daha çok acınası haldeydi. Karanlıkta, Karanlık Lord’un emrinde çalışan ahmaklar. Ezildiklerini göremeyecek kadar aptal mıydı bu Slytherinler? Evet öyleydi. Aptal oldukları için karanlıktaydılar ya. Sahip olmaya çalıştıkları güç için yaptığı uğraşların,onları daha çok zayıf hale düşürdüklerinin farkında olmayacak kadar zavallılardı işte. Her zaman yaptığı gibi sağ elini kızıl saçlarının arasına götürüp geriye attı. Gözlerini, hızla kararmakta olan gökyüzüne dikti bir süre. Yıldızlar yavaş yavaş belirmeye başlamıştı. Birkaç dakika sonra buradan ayrılmaları gerekecekti. Karanlık Orman onlar için tehlikeliydi. “ Aptal bir Lord’a itaat etmek güç mü Jace?” gözlerini odakladı Jace’in gözlerine tarafsız olmanın kararsızlık olduğunu düşünmüyordu. Aksine çok doğru bir karar vermişti. Océane kimsenin kölesi yada hizmetkarı olamazdı. O özgürdü ve istediğini elde edebilirdi. “Ezildiğini göremeyecek kadar aptalsın işte.” Kendisinin bile zor duyabildiği bir şekilde mırıldandı. Güç onlar için Muggle’ları katletmek, Muggle’ doğumluları öldürmekten ibaretti. Herkes kendi yolunu çizmişti işte bir şekilde. Jace’in içinde birazcıkta olsun iyilik olduğuna inanmıyordu. Belki de şuanda ilerde güçlü bir ölüm yiyen olabilecek biri vardı karşısında. Arkasını döndü ve salına salına Ravenclaw ortak salonuna doğru yürümeye başladı. Sevgili kuzenin söylediklerini duymazdan geldi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://holdric-legend.my-rpg.com
Jace Angel Night
Slytherin 5. sınıf & Bina Başkanı & Takım Kaptanı
Slytherin 5. sınıf & Bina Başkanı & Takım Kaptanı
avatar

Erkek Rp Partneri : Freja
Kan durumu : Safkan.
Mesaj Sayısı : 416
Kayıt tarihi : 23/01/10
Yaş : 26
Lakap : JC.

MesajKonu: Geri: Tartışma   C.tesi Mayıs 08, 2010 8:46 pm

Ne söylediğinden Jace bile pek emin değildi ama Océane'ın canını yakmak istiyordu. İlk kez bu kadar kötü bir his bu kadar büyüktü içinde. Ama bunu yapmayavaktı.
"Seni asla olduğun gibi sevemeyecek insanlarla yaşamak nasıldır bilir misin Océane? Babam beni kabul eder mi değişirsem? Belki. Regina abisini öldürdüğümü bilse beni sever mi? Nefret eder benden..."
Sesi yüksek ve acı doluydu. Bunu duyduğunda Océane hafifçe Jace'e baktı. Gözlerinde bir şey görmüştü ve bu onu rahatlatıyordu. Bir süre sessizce durdular. Ardından Océ bir şşeyler söylemek ister gibi baktı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Océane Clémente
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina başkanı & Takım Kaptanı
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina başkanı & Takım Kaptanı
avatar

Kadın Özel yetenek : Metamorfmagus
Rp Partneri : Lasthe.
Kan durumu : Melez
Mesaj Sayısı : 846
Kayıt tarihi : 16/03/10

MesajKonu: Geri: Tartışma   C.tesi Mayıs 08, 2010 9:22 pm

Jace’in söylediği şeyler Océane’yi şaşırtmıştı ama bunu belli etmeyecekti. Her insanın içinde iyi bir şeyler varmış meğer. Başını hafifçe çevirdi Jace’ye dudakları hafifçe yukarıya kıvrıldı. “Seni olduğun gibi seven insanlarla birlikte ol o zaman.” İlk defa Jace’ye bu şekilde konuşmuştu. Yumuşak bir tınıyla ve hafifçe gülümseyerek. Güvence vermek ister gibi bir tavır takınmıştı. Hala kanamaya devam eden bileğine baktı. Nasıl bu kadar hissiz olabiliyordu? Hiç mi canı acımıyordu? İşaret parmağıyla bileğini göstererek “Hastane kanadına gitsen iyi olacak.” Diye mırıldandı. Saçlarını geriye doğru savurdu ve Hogwarts arazisine doğru yürümeye başladı. Jace’in Katil Nightlara benzememesi çok iyi olurudu. Ama küçük yaştan sabıkası vardı. Biraz durup düşündü. Regie’ye bu durumu anlatma olayını biraz daha geciktirse iyi olacaktı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://holdric-legend.my-rpg.com
Jace Angel Night
Slytherin 5. sınıf & Bina Başkanı & Takım Kaptanı
Slytherin 5. sınıf & Bina Başkanı & Takım Kaptanı
avatar

Erkek Rp Partneri : Freja
Kan durumu : Safkan.
Mesaj Sayısı : 416
Kayıt tarihi : 23/01/10
Yaş : 26
Lakap : JC.

MesajKonu: Geri: Tartışma   C.tesi Mayıs 08, 2010 9:35 pm

Océane gittikten sonra bile Jace hala ormanın kenarında yalnız başınaydı. Dizleri üzerine çökmüştü ve bir kaosun tam merkezindeydi. Kim iyi, kim kötüydü bu dünyada? Kime güvenebilirdi ve kime güvenemezdi? Océane ona karşı samimi miydi, yoksa Jace'in güvenini kazanıp her şeyi yüzünde mi patlatacaktı? Jace neden bu kadar şüpheciydi?
"İnsanlar değişir, ben değiştim..." Diye mırıldandı Jace yavaşça. Yine de herkes değişir miydi?
Beni gerçekten olduğum gibi sevecek kim var çevremde? Kat beni olduğum gibi kabullenir, annem de... Çok çok düşük bir olasılıkla Daisy... Bu düşünceler beyninde hızla ve tekrar tekrar dolanıyordu. Ne yapmalıydı Jace? Nereye gitmeli ve kime sığınmalıydı? En önemlisi; kime inanmalıydı?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Tartışma
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Holdric Legend :: Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Akademisi :: Arazi :: Yasak Orman-
Buraya geçin: