Holdric Legend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karanlık Lord - Örnek Rp

2 posters
YazarMesaj
David Klaine
Banned
David Klaine

Erkek Kan durumu : Safkan

Karanlık Lord - Örnek Rp Empty
MesajKonu: Karanlık Lord - Örnek Rp   Karanlık Lord - Örnek Rp I_icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 3:28 pm

O Günü Bugünmüş Gibi Hatırlıyorum.Hogwarts'da Harry Potter
Okuyordu.Karanlık Lord Onu Yakalamaya Çalışıyordu.Kendini Bu İşe

Çok Vermişti.Bakanlık Olmasa Onu Yakalıyacaktı.Ama Bakanlık Karanlık Lordun İşini Engelliyordu.Karanlık Lord Sonunda Dayanamadı.
Vefeat Etti.Yeni Bir Karanlık Lord Aranıyordu.Yeni Karanlık Lord Ben Olmalıydım.Ama Plana Katmadığım Bir Kişi Vardı Karanlık Lord'un Baş Yardımcısı.Ben Yardımcısıydım.Ama Karanlık Lord Ben Olacaktım.

Karanlık Lord'un Baş Yardımcısı Hemen Karanlık Lord Olabileceğini
Düşünüyordu.Benim Planıma Göre Bu İşi Bu Akşam Bitirecektim.
Karanlık Lord Ölmeden Önce Baş Yardımcısı Yanına Geldi.
-Karanlık Lordluğu Ben Almak İstiyorum Efendim.
-Alabilirsin.Ama Harry Potter'ı İstiyorum.
-Onu Size Getireceğim Efendim.
Konuşmaları Burada Bitmişti.Karanlık Lordluğu O Almıyacaktı Tabiki.
Akşam Büyük Tören Yapılıyordu.Benim Planım Burada Devreye Girecekti.Hava Çok Şoğuk Olmasına Rağmen Bu İşi Bitirecektim.Yeni Karanlık Lord Yavaş Adımlarla Tören Alanına Geldi.Planım Tahmin Ettiğim Gibi Gidiyordu.Tam Cübbesini Çıkardığında:
-Accio! Dedim.
Seçilecek Olan Karanlık Lord Bana Doğru Geldi.Heyecanlıydım.Bu İş Burada Biticekti.
Tam Bana Doğru Gelirken Bağırdım:
-Avada Kedavra!
Seçilecek Olan Karanlık Lord Yerde Yatıyordu.Ölü Bir Biçimde.Karanlık Lord Olacak Başka Kimse Kalmadığından Karanlık Lord Ben Olacaktım.Planım Tamamlanmıştı.Tören Yapıldı Yeni Karanlık Lord Bendim.

Karanlık Lord Ölünce Ölüm Yiyenler Ayrıldılar.Ben Yalnız Başıma Kalmıştım.Yanımda Sadece Kıl Kuyruk Vardı.Ölüm Yiyenleri Birer Birer Öldürecektim.12 Tane Ölüm Yiyen Vardı.Birinciyi Bulmaya Gittim.Birincisinin Bir Barda Barmen Olduğunu Öğrendim.
Bara Gittim.İçeri de Buz Gibi Bir Hava Vardı.İçeride Hepsi Birbirinden Değişik Karakterler Vardı.Cüceler Vardı.Küçücük Boylarıyla Benden Para İstediler.Ben İse Dudağımı Kıvırdım.
Onlara Hiç Aldırmadan Yoluma Devam Ettim.Sonunda Onu Bulabildim.Karşımda Duruyordu.Yüzüne Baktım.Ardından Bana Baktı
Ayaklarıma Kapandı.Ben Bunu Beğenmiştim.Kolunu Göster Dedim.
Kolundaki İşaret Hala Duruyordu.Bu İşareti Aldım Ve Onu Öldürdüm.
Herkes Onun Cansız Bedenine Bakakaldı.İkinci,Üçüncü,Dördüncü ve
Beşinci'yi Bulmakda Zorlandım Ama Hepsi Bir Mağarada Saklanmışlardı.Mağaranın Görünümü Kötüydü.İçerisi Aşırı Derece
Sıcaktı.Ardından Onları Gördüm.Beşide Orada Oturuyordu.Beşi Aynı Anda Bana Baktılar.Birincisi Saldırmaya Çalıştı.Ama Onu Öldürdüm.
-Avada Kedavra!
Diğer Dördünede Aynı Anda Bağırdım:
-Avada Kedavra!
Hepsi Aynı Anda Öldü.Diğer Altısı Ayaklarıma Kadar Gelerek Yalvardılar.Onları Bağışlıyacağımı Düşünüyorlardı.Ama Onlarıda
Öldürecektim.Hiç Zorluk Çıkarmadan Ölmeyi Kabul Ettiler.

Artık Kara Giyenler Vardı.Harry Potter'ın Nerede Olduğunu,Sırlarının Neler Olduğunu Yazan Bir Parşömen Mektup Aldım.Bunu da Baş Kara Giyene Yaptırmalıydım.Onu Gönderdim.
Mektubu Bana Kendi Elleriyle Vereceğini Söyledi.Şatoma Onu Bekliyordum.Sonunda Gelebilmişti.Yanıma Kadar Yaklaştı Ve:
-Size istediğiniz bilgileri getirdim Lordum.Dedi.
Dudağımı Kıvırdım Ve Parşomeni Alıp Okudum.Çok İlginçti.
-Kolunu Ver.Dedim.
Biraz Korkmuştu.Kolunu Bana Vermekten Çekindi Ama Sonunda Verebildi.Cübbemden Hızlıca Çıkardığım Asamla Özel Sözleri Mırıldandım.Kolunda Karanlık İşaret Gözüktü.Bana Teşekkür Etti.
Görevini İyi Bi Şekilde Getireceğini Söyleyip Yanımdan Ayrıldı.
Karanlık Lord'un Gözünden Dünya'yı Bende Tatmış Oldum.Artık Yeni Bir Karanlık Lord vardı.
Océane Clémente
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina başkanı & Takım Kaptanı
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina başkanı & Takım Kaptanı
Océane Clémente

Kadın Özel yetenek : Metamorfmagus
Rp Partneri : Lasthe.
Kan durumu : Melez

Karanlık Lord - Örnek Rp Empty
MesajKonu: Geri: Karanlık Lord - Örnek Rp   Karanlık Lord - Örnek Rp I_icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 11:33 pm

Rp Yetersiz başvuru reddedildi.
http://holdric-legend.my-rpg.com

Karanlık Lord - Örnek Rp
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karanlık Rüzgâr