Holdric Legend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Buluşma...

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Elyssa Da Silvera
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Elyssa Da Silvera

Kadın Rp Partneri : Chris Jackson Violet:Biz birbirimize aitiz sonsuza kadar.Kalplerimiz hep birlikte olcak.Sonsuza kadar...
Kan durumu : Melezz.
Lakap : M.Mia (:

Buluşma... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 5:56 pm

'' Daisy anlamıyorum seni cidden sen mi farklı bir Sly'sin yoksa biz mi Sly 'ler iyanlış tanıdık ? " Lissa'nın açıksözlülüğüne bayılıyordum.
''Sadece merak . Duygusal zamanların mı ? Biz mi denk geldik biz mi sebep olduk ? ''
Haklıydı...Ne diyebilirimki.Birden Lissa'yı kolundan tutup çekiştirdim.Ortam sıkmıştı.Slytherinliler ne olursa olsun benim için iyi yaratık değildiler.Aniden onu kolundan tuttum ve Daisy'e el salladım.Arkasından "Görüşürüz" diye seslendim.Az önce gittiğimiz ağacın yanına gittik tekrar.
"Çok sıkıldım Lissa napim?" dedim mahcup mahcup gülümseyerek.Kıkırdıyorduk.Kıkırtılarımızın arasından zorla konuşuyordum...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 5:59 pm

Onlar da saçmaladığımı fark etmişti, '' Daisy anlamıyorum seni cidden sen mi farklı bir Slytherinsin yoksa biz mi Slytherinleri yanlış tanıdık ? '' Mia'ya bakarak devam etti. ''Sadece merak . Duygusal zamanların mı ? Biz mi denk geldik biz mi sebep olduk ? '' bu sefer gerçekten sinirimi bozmuşlardı. Benim ne kadar slytherin olduğumu ölçmek onlaramı kalmıştı, düştğüm duruma inanamıyordum. "Sizi neden ilgilendiriyor anlamadım, sadece kötü bir zamandayım. Off lanet olsun" diyerek arakamı döndüm. "Bu insanlara iyi davransan suç, kötü davransan suç" diyerek uzaklaştım.
Evangeline L. Reinhardt
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
Evangeline L. Reinhardt

Kadın Rp Partneri : Yooh. xD
Kan durumu : Safkan.
Lakap : Lissa veya Eva de yeter.=)

MesajKonu: Geri: Buluşma...   Buluşma... - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 6:04 pm

Annem Mia'ya inanamıyordum . Tuttu kolumdan kaçırdı resmen ben bu kıza ölüyorum . Ama ne yapalım duygusallığa gelemeyiz . Ayrıca yapmacıklığa Sly'le kötüdür nokta . "Çok sıkıldım Lissa napim?" dedi tüm masumiyetiyle . Kahkaha atmamaya çalışarak kıkırdadım . Mal bu kız ya seviyorum bunu .

''Lan yezzit ayıp ama dimi? '' derken ben yine gülüyordum . Kendime engel olamadım ve kocaman sarıldım ona . O da bana kocaman sarıldık . Biz birbirimizi seviyoduk ya o bize yeterdi . Başkasına ne hacet .
7 satır kuralını dikkate alınız.
Freja.

xoxo
son~

Buluşma...
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» İlk Buluşma
» Buluşma