Holdric Legend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Angela Zoéy Queen

3 posters
YazarMesaj
Angela Zoéy Queen
Hufflepuff 4. Sınıf
Hufflepuff 4. Sınıf
Angela Zoéy Queen

Kadın Rp Partneri : Felix Ivan Black aşkııııımmm =)) <3<3
Kan durumu : Safkan :D
Lakap : Ang. Zoe,Zo,Angel (: İstedğinizi diyin..

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen I_icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 5:53 am

Cam ve çelikten heybetli yapı,gökyüzünü tehdit eden ışıltılı bir iğne gibi yükseliyordu.Şehir merkezindeki en pahalı konutları barındıran Londra'nın yeni gökdeleni Metropole,yetmiş yedi katlıydı.En lüks dairesi, yetmiş yedinci katındaydı.Bina henüz yeni olduğundan yerden tavana kadar uzanan muazzam pencerelerden görünen yıldızlar,çıplak mermer zeminden yansıyordu.Muhteşem manzaraya rağmen pencerenin önünde duran Trisha bundan pek etkilenmişe benzemiyordu.Pencerenin önünden ayrılıp odanın öbür tarafına yürüdüğünde topuklu ayakkabıları mermer zeminde yankılandı.İnce,güzel yüzünde hiddetli bir bakış vardı.En küçük bir şeyde bile sinirlenirdi Trisha. "Hala hazır değil misin?" diye sordu bir elini kızıl saçlarından geçirirken. "Nerdeyse bir saattir burdayız." Yere diz çökmüş duran genç,sinirli ve ters bir tavırla ona baktı. "Sorun bu mermer.Tahmin ettiğimden daha sert.Pentagramı çizmeyi zorlaştırıyor." dedi gergince.Trisha hiddetle ona baktı ve "O halde pentagramı geç." dedi ince sesiyle.Soğuk,buz mavisi gözleriyle onu süzüyordu bu arada.Genç çocuk yutkundu ve dar kürek kemiklerinden dışarı çıkan zarımsı siyah kanatlarını huzursuzca çırptı. "Pentagram,iblis uyandırma ayininin gerekli bir parçasıdır.Bunu biliyorsunuz bayan.O olmadan..." dedi titreyen bir sesle. "Korunmuyoruz.Bunu biliyorum Daniel.Ama artık hallet şunu.Sen daha beş köşeli yıldızın yarısını çizene kadar bir iblisi uyandırabilen,onunla konuşan ve sonra tekrar cehenneme geri gönderen insanlar tanıyorum ben." dedi Trisha.Bunun için zamanı yoktu.Her şey bir an önce gerçekleşmeliydi.Böylece hakimiyeti tekrar elinde tutacak ve onu cehenneme yollayanlardan öcünü alacaktı.Daniel cevap vermedi.Bu kez daha gayretli bir şekilde mermer üzerinde çalışmaya devam etti.Alnında ter birikince eliyle dağınık saçlarını geriye itti.Sonunda hafifçe doğrulup derin bir nefes aldı ve "Tamam." dedi sakin bir şekilde.İşin zor kısmı işte şimdi başlıyordu.Trisha "Güzel...Çok güzel." dedi memnun bir şekilde.Daniel çekingence baktı Trisha'ya. "Param..." Trisha ona cevap verdi. "Sana
söylemiştim.Paranı ben Ilgandom'la konuştuktan sonra alacaksın."
Daniel ayağa kalktı ve ceketini çıkardı.Dev,siyah kanatları esnedi.Alevlerin çıtırtısına benzeyen bir sesle, latince bir şeyler söyleyerek çizdiği pentagramın üzerinde saatin ters yönünde dönmeye başladı.Bir düzine dev pencerenin her biri,alev almış beş köşeli yıldızı yansıtıyordu şimdi.Pentagramın içinde şekilsiz siyah birşeyhareket etti.Daniel elleri ile havada birşeyler çiziyor ve artık ilahiyi daha hızlı söylüyordu.Parmaklarının geçtiği yerlerde mavi alevler yanıyordu.Trisha ise onu büyülenmiş gibi izlemekle meşguldu.Trisha latince bilmezdi ama Daniel'ın tekrarladığı ilahiyi anlamasına yetecek kadar kelimeleri tanıyordu;Ilgandom,sana gelmeni emrediyorum.Dünyalar arası alandan,sana gelmeni emrediyorum.Beş köşeli şeytan yıldızının içinde siyah bir duman belirdi ve genç bir adam formunu aldı."Kim beni öteki dünyalardan buraya çağırdı?" dedi Ilgandom alev çıtırtısını andıran karanlık bir sesle.Daniel "Ilgandom." dedi iblis efendisine yakışır bir şekilde. "Ben iblis efendisi,sana gelmeni emreden bendim."Bir an sessizlik oldu.Ilgandom güldü.Bu gülüş asit gibi yakıcıydı. "Aptal iblis efendisi." diye hırladı. "Aptal olan sensin.Ben seni serbest bırakana kadar bana itaat edeceksin." dedi Daniel.Seside kanatları gibi titriyordu. "Edecek miyim?" Aniden dairenin zemini yarıldı ve pentagramın bir kısmı bozuldu.Trisha ise bunları rahat bir biçimde izliyordu.Daniel bir çığlık attı ve sendeledi.Kapıya ulaşmaya çalışmıştı ama aynı anda Ilgandom onu kül etmişti bile.İblis Trisha'ya döndü.O ise hala çok rahattı. "Bu iblis efendisi çocuğa beni çağırması için para verdin ve ona neler yapabileceğimi anlatmadın mı?" dedi Ilgandom."Doğru tahmin ettin." dedi Trisha.Ilgandom kıskançbir hayranlıkla konuştu. "Bu akıllıca..." Trisha iblise doğru bir adım attı cesurca.Bunların olacağını biliyordu.Bu onun suçu değildi gerçi ama Daniel'ın yoldan çekilmesi gerekiyordu. "Evet oldukça zekiyimdir.Bundan sonra senin efendinim.Bana itaat etmezsen sonuçlarına katlanırsın." dedi Trisha kararlı bir sesle.İblis bir an sessiz kaldı.Sonra resmi bir tavırla yere çökerek "Hizmetinizdeyim...Leydim?"Bu Trisha'nın hoşuna gitmişti.Kesinlikle.Trisha gülümsedi. "Ben Trisha.Kısaca Azrail diyebilirsin."

Bitti Very Happy

En son Angela Zoéy Queen tarafından Perş. Mayıs 06, 2010 12:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Brenda Stormrage
Hufflepuff 5. Sınıf & Bina Başkanı & Takım Kaptanı
 Hufflepuff 5. Sınıf & Bina Başkanı & Takım Kaptanı
Brenda Stormrage

Kadın Rp Partneri : İan Joseph Somerhalder (L)
Kan durumu : Safkan..

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen I_icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 7:35 am

Tek bir rp'ye puan veriyoruz.İki taneye değil.
Angela Zoéy Queen
Hufflepuff 4. Sınıf
Hufflepuff 4. Sınıf
Angela Zoéy Queen

Kadın Rp Partneri : Felix Ivan Black aşkııııımmm =)) <3<3
Kan durumu : Safkan :D
Lakap : Ang. Zoe,Zo,Angel (: İstedğinizi diyin..

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen I_icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 12:15 pm

tmm düzelttm =)
Freja Lynxie
Ravenclaw 5. Sınıf
Ravenclaw 5. Sınıf
Freja Lynxie

Kadın Rp Partneri : Ceys. Ahaha. Regi'den sonra doğru yolu bulan genç işte. asdf.
Kan durumu : Tavuk kanı.

Angela Zoéy Queen Empty
MesajKonu: Geri: Angela Zoéy Queen   Angela Zoéy Queen I_icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 4:03 pm

Betimleme: 17/20
Akıcılık: 20/20
Yazım ve noktalama: 8/10
Hayal gücü: 19/20
Anlatım bozukluğu:9/10
Uzunluk:13/20

Keşke biraz daha uzun olsaymış çok hoşuma gitti.

Angela Zoéy Queen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Renesmee Angela Cullen
» Renesmee Angela Drâgomir.