Holdric Legend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Büyük Kavga

3 posters
YazarMesaj
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf
Andréa Chelsea O'shéliâ

Kadın Rp Partneri : Peter Gregory Coén.Seni çok seviyorum bi' tanem <3
Kan durumu : Safkan
Lakap : And, Add

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 7:24 pm

Öğlen
III.Tekil
JaneAndréa
Sarsak adımlarla koridorlarda geziniyordu Andréa.Arkadaşlarını beklemek onu sıkmıştı. Beklemekten nefret ederdi.Gelince hepsinden tek tek hesap soracaktı."Bu arada makyajımı tazeleyeyim" diye düşündü Andréa.Çantasından küçük bi' cüzdan çıkardı ve içini karıştırmaya başladı.Duvara yaslandı ve tek ayağını kaldırıp taş duvara yasladı.Eteğinden dolayı bacağının kenarı açıkta kalmıştı.Yoldan geçen bi'-iki büyük çocuk ıslık çaldı.Fakat Andréa onlara öldürücü bakışlar atmakla yetindi.Sonunda aradığını bulmuştu.Kırmızı rujunu çıkardı.Fakat bu seferde aynası yoktu.Çantasını duvara yasladığı ayağının üstüne koydu ve aynasını aramaya başladı.Sonunda aynasını bulmuştu.Belki aynası asasından sonra en sevdiği nesneydi.Kenarları hoş demirlerle kaplıydı ve demirlerin üstündede kırmızı tüller vardı.Gerçekten cezbedici bişeydi.kırmızı rujunu üst dudağının yarısına sürmüştüki birşey ona çarptı.Aynası çantası ve ruju yere uçmuştu.Elinden fırlayan ruj dudağından taşmıştı ve yanağınının büyük bi' kısmını boyamıştı.Ona çarpan kıza döndü ve hırlar gibi bi' sesle
-"Sen ne bok yediğini sanıyorsun" dedi.Kızın kolundaki çantayı tuttu ve 2 metre öteye attı.İçindeki kitaplar yere uçtu.Ardından yüzündeki ruju elinin tersiyle sildi.Herkes durmuş onlara bakıyordu.
Eléonora Jane Pércival
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Eléonora Jane Pércival

Kadın Rp Partneri : İstenmiyor.
Kan durumu : Safkan.
Lakap : Yoe. Sadece yakınlarım lakap takma hakkına sahipler.

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 7:33 pm

Jane koridorda ilerliyordu. Önüne bakıyordu. KSKS dersinde aptal kızın onu duvara yapıştırmasından sonra her yanı ağrıyordu. Quiddich maçı yaklaşıyordu zaten. Dalgın dalgın giderken birine veya bir şeye çarptı. Bu KSKS dersindeki kızdı.

"Sen ne bok yediğini sanıyorsun!" dedi. Kolundaki çantayı tuttu ve onu çok uzağa attı. Jane neye uğradığını şaşırmıştı. Yerdeki kitaplarını toplamaya başlamıştı ki kız onun saçlarını tuttu ve çekti.

"Seni sıçan ne bok yediğini sanıyorsun sen?" dedi kızgın kızgın.
"Kasten yapmamıştım... Yanlışlıkla oldu!" derken bir damla yaş süzüldü yanklarından.
"Acıtıyorsun. Bırak saçlarımı!" derken saçlarını kızın ellerinden ayırmaya çalışıyor yerde debeleniyordu.
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf
Andréa Chelsea O'shéliâ

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 7:37 pm

Kasten yapmamıştım... Yanlışlıkla oldu!" derken bir damla yaş süzüldü yanklarından.
"Acıtıyorsun. Bırak saçlarımı!" derken saçlarını kızın ellerinden ayırmaya çalışıyor yerde debeleniyordu.Andréa'nın siniri iyice artmıştı
-"Seni hayvan sana diyorum ne bok yiyorsun sen?Bana çarpmaya nasıl cürret edersin?Cevap ver" dedi.Ardından kızın suratına tokadı patlatı.Kızın saçlarını bırakmamıştı.Gryffindor'dan bi' kız tam bi' adım atmışitıki Andréa zehir gibi bi' sesle
-"Eğer karışırsan veya bi' öğretmene haber verirsen seni gebertene kadar döverim anladın mı,?" dedi.Kız yutkundu ve korkuyla arkasına kadar bakmadan kaçmaya başladı.Andréa Jane'in defterini ayağıyla tekmeledi ve
-"NE HALT ETTİĞİNİ ZANNEDİYORSUN SEN?" dedi.
Eléonora Jane Pércival
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Eléonora Jane Pércival

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 7:41 pm

-"Seni hayvan sana diyorum ne bok yiyorsun
sen?Bana çarpmaya nasıl cürret edersin?Cevap ver"
dedi.Ardından
kızın suratına tokadı patlatı.Kızın saçlarını
bırakmamıştı. Artık cidden ağlıyordu Jane. Dayanamamıştı. Anne lütfen gel! dedi içinden. Gryffindor'dan bi' kız tam bi' adım atmıştı ki -Jane neolur yardım et diye yalvarıyordu içinden-Andréa zehir
gibi bi' sesle:
-"Eğer karışırsan veya bi' öğretmene haber verirsen
seni gebertene kadar döverim anladın mı,?"
dedi.Kız yutkundu ve korkuyla
arkasına kadar bakmadan kaçmaya başladı.Andréa Jane'in defterini
ayağıyla tekmeledi ve
-"NE HALT ETTİĞİNİ
ZANNEDİYORSUN SEN?"
dedi.
"Yanlışlıkla... oldu... dedim ya... bırak beni yoksa..."
dedi konuşmaıyordu. Sızlayan yanağının üstüne bir tokat daha attı Andréa. Saçlarını iyice çekti. "Yeter!" diye bir çığlık atmıştı sonunda Jane.
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf
Andréa Chelsea O'shéliâ

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 7:45 pm

Yanlışlıkla... oldu... dedim ya... bırak beni yoksa..." dedi konuşmıyordu. Sızlayan yanağının üstüne bir tokat daha attı Andréa. Saçlarını iyice çekti. "Yeter!" diye bir çığlık atmıştı sonunda Jane.Andréa hışmla
-"Yoksa ne?Annene mi söylersin?Hem bana emir vermeye nasıl cüret edersin.Bi' O'shelia'ya.Seni mikrop kız.Sen nesin?Sen bi' böcekten farksızsın.Eğer bunları annene anlatırsan sana öyle şeyler yaparımki hayatın durur.Hem söylesen ne yazar" dedi ve kızın saçlarını daha bi' sert çekmeye başladı.Gerçekten acayip sinirlenmişti.Kan damarlarında sinirle akıyordu.Bembeyaz surarı bile kıpkırmızıydı.
Eléonora Jane Pércival
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Eléonora Jane Pércival

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 7:58 pm

-"Yoksa ne?Annene mi söylersin?Hem bana emir
vermeye nasıl cüret edersin.Bi' O'shelia'ya.Seni mikrop kız.Sen
nesin?Sen bi' böcekten farksızsın.Eğer bunları annene anlatırsan sana
öyle şeyler yaparımki hayatın durur.Hem söylesen ne yazar"

Jane'nin saçlarını daha bi' sert çekmeye başladı. Jane "Yeter yeter lütfen bırak! diyeceğimi sanıyorsan yanılıyorsun... Ben... suçsuz olduğumdan bırakmanı istemişitma ama şimdi çok ileriye gittin." dedi ve ayağıyla kızın yanağına bir tekme attı. Eteği daha da açılmıştı. Etraftakiler onlara bakıyorlardı korkularından yaklaşamıyorlardı. Kız bir çığlık atıp sersemledi. Ama saçlarını hala bırakmamaıştı. Pelerininin cebinde olan asayı çıkardı ve Incarcerous diye bağıracaktı ki "Inca..." dediğinde kız saçını öyle bir çekti ki Jane acı bir çığlık attı.
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf
Andréa Chelsea O'shéliâ

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:01 pm

Jane'nin saçlarını daha bi' sert çekmeye başladı. Jane "Yeter yeter lütfen bırak! diyeceğimi sanıyorsan yanılıyorsun... Ben... suçsuz olduğumdan bırakmanı istemişitma ama şimdi çok ileriye gittin." dedi ve ayağıyla kızın yanağına bir tekme attı. Eteği daha da açılmıştı. Etraftakiler onlara bakıyorlardı korkularından yaklaşamıyorlardı. Kız bir çığlık atıp sersemledi. Ama saçlarını hala bırakmamaıştı. Pelerininin cebinde olan asayı çıkardı ve Incarcerous diye bağıracaktı ki "Inca..." dediğinde kız saçını öyle bir çekti ki Jane acı bir çığlık attı.
-"Asanı bırak yoksa onu müsait bi' yerine sokarım" dedi ve asasına bi' tekme attı.Kızı kulaklarıından tuttu ve duvara yasladı.Karnına öyle bi' tekme attıki kız bayılacak gibi oldu [/size]
Eléonora Jane Pércival
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Eléonora Jane Pércival

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:09 pm

-"Asanı bırak yoksa onu müsait bi' yerine
sokarım"
dedi ve asasına bi' tekme attı.Jane kulaklarıından tuttu
ve duvara yasladı.Karnına öyle bi' tekme attıki Jane bayılacak gibi oldu. "Off yeter lütfen ya yanlışlıkla oldu herşey!" dedi Jane. "Asanı bırak dedim." dedi Andrea. Jane Asasını aşağıdan Andrea'ya doğru tuttu ve "Wingardium Leviosa" dedi bu büyüyü yeni öğrenmişlerdi. Andrea havalanmıştı olduğu yerden Jane'nin kulağını bırakmak zorunda kaldı. Havalandığında Jane Asasını gene uzatarak "Expelliarmus"dedikız duvara yapıştı ve yere düştü. Jane kızın yanına gitti. Asasının ucunu çenesine dayadı ve gözlerini ona kaldırdı. "Benimle uğraşma senin gibi insan gücü kullanmam büyü kullanırım!" dedi.
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf
Andréa Chelsea O'shéliâ

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:12 pm

Jane Asasını aşağıdan Andrea'ya doğru tuttu ve "Wingardium Leviosa" dedi bu büyüyü yeni öğrenmişlerdi. Andrea havalanmıştı olduğu yerden Jane'nin kulağını bırakmak zorunda kaldı. Havalandığında Jane Asasını gene uzatarak "Expelliarmus"dedikız duvara yapıştı ve yere düştü. Jane kızın yanına gitti. Asasının ucunu çenesine dayadı ve gözlerini ona kaldırdı. "Benimle uğraşma senin gibi insan gücü kullanmam büyü kullanırım!" dedi.Fakat daha Jane hiç bişi' bilmiyordu.Jane'in karnın bi' tekme attı ve asa uçtu.Kızı yere yatırdı ve kollarını tutarak
-"Benimle uğraşan pişman olur.Ben bi' O'shelia'yım.Benim daha ne olduğumu bilmiyorsun" dedi Andréa.
Eléonora Jane Pércival
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Eléonora Jane Pércival

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:14 pm

Jane'in karnın bi' tekme attı ve asa uçtu.Kızı yere yatırdı ve kollarını
tutarak
-"Benimle uğraşan pişman olur.Ben bi' O'shelia'yım.Benim
daha ne olduğumu bilmiyorsun"
dedi Andréa. Jane:
"NEYMİŞSİN! Bir büyücü veya normal bir yaratık olmadığın kesin! Hayvan..." dedi Jane. Sinirlenmesi normal değildi en azından onun için... Asasına baktı. Olamaz çok uzaktaydı. Ona ulaşmaya çalışabilirdi. Ama aptal kız onun elelrini tutmuştu.
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf
Andréa Chelsea O'shéliâ

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:17 pm

NEYMİŞSİN! Bir büyücü veya normal bir yaratık olmadığın kesin! Hayvan..." dedi Jane. Sinirlenmesi normal değildi en azından onun için... Asasına baktı.Andréa kızın yüzünü kendisine çevirdi kızın dudaklarını sıkarak
-"Ağzını topla, yoksa onu torba gibi büzerim anladın mı beni?Adam gibi yürümeyi öğrenene kadar döverim seni anladın mı?BEBEK!" dedi ve kzın saçlarını bir kez daha çekti.
Eléonora Jane Pércival
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Eléonora Jane Pércival

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:25 pm

-"Ağzını topla, yoksa onu torba gibi büzerim anladın mı beni?Adam gibi
yürümeyi öğrenene kadar döverim seni anladın mı?BEBEK!"

Ağzını bırakmasıyla Jane "Yeter!" diye öyle bir çığlık attı ki okulda yankılandı.
"Bana bak küçük sürtük. Bağırmayı kes. Bir profesör dahi gelirse seni gebertirim." dedi Andrea. Jane içinden kıza öyle şeyler diyordu ki seçmen şapka hata mı yaptı ki diye düşünmeden edemedi.
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf
Andréa Chelsea O'shéliâ

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:30 pm

Andréa artık hırstan gözü dönmüş gibi hissediyordu.Elini kaldırdı ve kızın suratıba okkalı bi' tokat attı.Attıkça atası geliyordu.Artık kızın suratı kırmızıdan mora dönmüştü.
-"bunu sen istedin" dedi.Kızın yerdeki kalın Sihir Tarihi kitabını aldı ve kafasına geçirdi.Vurdukça kendini çok daha iyi hissediyordu.Son bi' defa vurdu ve ayağa kalktı.Duduaklarının kenarları şeytani bi' biçime kıvrılmıştı.
Eléonora Jane Pércival
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Eléonora Jane Pércival

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:35 pm

Andrea Elini kaldırdı ve Jane'nin suratına okkalı bi' tokat attı. Jane artık dayanamıyordu. Yüzüfena halde acıyordu.
-"bunu
sen istedin"
dedi Andrea. Jane'nin yerdeki kalın Sihir Tarihi kitabını aldı
ve kafasına geçirdi. Jane neye uğradığını şaşaırdı bunların hepsi bir yanlış anlamadan çıkmıştı ortaya. Jane kendinden geçmişe benziyordu. Bayılmamaıştı ama her ana bayılabilirdi. Var gücünü toplayarak kızın karnına bir tekme attı. Kız sallandı. Etraftan bir çok çocuk yardım etmeye çalışmışlardı ama Andrea tehditle onları göndermişti. Aralarında hiç mi yoktu cesaretli?
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf
Andréa Chelsea O'shéliâ

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:40 pm

Andréa kıza bi' tokat daha attı.JAne ona aniden bi' tekme attı.Evet!Köşeden bi' progfesör geçiyordu.Andréa hemen yere yığıldı ve ağlayarak
-"İmdat!Yardım edin!Beni dövüyor demeye başladı".Profesör hemen yanına koştu ve
-"Ne oldu? Kim vurdu sana" dedin.Andréa burnunu çekti ve titrek bi' sesle
-"Yoldan geçiyrodu.Aniden ona çarptım ve beni dövmeye başladı.Hep bana vurdu ve dövdü.İsterseniz diğerlerinede sora bilirsiniz." dedi.Diğer öğrencilere öyle bi' baktıki hepsi onaylar gibi başını salladı.Andréa tekrar ağlamaya başladı.
Eléonora Jane Pércival
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Eléonora Jane Pércival

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:50 pm

Andréa kıza bi' tokat daha attı. Jane'nin dudağı patlamıştı. Evet!Köşeden bi' progfesör geçiyordu. Jane kurtuldum dediğinde Andréa hemen yere yığıldı ve
ağlayarak
-"İmdat!Yardım edin!Beni dövüyor demeye başladı".Profesör
hemen yanına koştu ve
-"Ne oldu? Kim vurdu sana" dedi.Andréa burnunu
çekti ve titrek bi' sesle
-"Yoldan geçiyordu.Aniden ona çarptım ve
beni dövmeye başladı.Hep bana vurdu ve dövdü.İsterseniz diğerlerinede
sora bilirsiniz."
dedi.Diğer öğrencilere öyle bi' baktıki hepsi onaylar
gibi başını salladı.Andréa tekrar ağlamaya başladı. Jane inanamıyordu bütün öğrenciler onu onaylamıştı. "Büyücüler üstüne yemin ederim ki ben bir şey yapmadım. O beni dövüyordu. Diğer öğrencilere sorun diyeceğim ama korkak büyücüler içlerindeki ışığın doğrusunu kaybetmişler!" dedi. Jane dudağını hafifçe ısırdı şimdi ne olacaktı? Ağzına değişik bir tad gelmişti. Elini dudağına götürdü. Kanıyordu! İşte bu dedi içniden.Elini profesöre göstererek. "Hem ben onu dövmüş olsam niye benim dudağım kanasın. " dedi.
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf
Andréa Chelsea O'shéliâ

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:54 pm

Büyücüler üstüne yemin ederim ki ben bir şey yapmadım. O beni dövüyordu. Diğer öğrencilere sorun diyeceğim ama korkak büyücüler içlerindeki ışığın doğrusunu kaybetmişler!" dedi. Jane dudağını hafifçe ısırdı şimdi ne olacaktı? Ağzına değişik bir tad gelmişti. Elini dudağına götürdü. Kanıyordu! İşte bu dedi içniden.Elini profesöre göstererek. "Hem ben onu dövmüş olsam niye benim dudağım kanasın. " dedi.
Andréa tekrar iç çekti ve
-"Profesör, dudağının yarasına bakın, çizgi şeklinde!Dudağını ısırmış!Bu numarayı hogwarts'ta kaç kişi yaptı biliyor musun?Yemezler" dedi ve tekrar profesöre döndü.
-"Profesör bana çok kötü davrandı.Diğerlerine sorun" dedi.Diğer öğrenciler hep bi' ağızdan EVET!" dediler.Andréa profesöre döndü ve
-"Bu kadar kişi yalan söylüyor olamaz.Sırf annesi profesör diye herkesi dövüyor ve büyüklük taslıyor.Kadayılık yapıyor." dedi.
Eléonora Jane Pércival
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Eléonora Jane Pércival

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 9:01 pm

Andréa tekrar iç çekti ve
-"Profesör, dudağının yarasına bakın, çizgi
şeklinde!Dudağını ısırmış!Bu numarayı hogwarts'ta kaç kişi yaptı
biliyor musun?Yemezler"
dedi ve tekrar profesöre döndü.
-"Profesör
bana çok kötü davrandı.Diğerlerine sorun"
dedi.Diğer öğrenciler hep bi'
ağızdan EVET!" dediler.Andréa profesöre döndü ve
-"Bu kadar kişi
yalan söylüyor olamaz.Sırf annesi profesör diye herkesi dövüyor ve
büyüklük taslıyor.Kadayılık yapıyor."
dedi.
"Hayır Profesör yemin ederim. Öyle bir şey yok! Yalan söylüyor." dedi aceleyle. Bu kadar yalanı neresinden uyduruyordu?
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf
Andréa Chelsea O'shéliâ

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 9:04 pm

Hayır Profesör yemin ederim. Öyle bir şey yok! Yalan söylüyor." dedi aceleyle. Bu kadar yalanı neresinden uyduruyordu?Andréa kıza döndü ve
-"Yalan söylemiyorum.Ben hayatımda hiç yalan söylmedeim.Herkes senin gibi değil tamam mı?" dedi ve profesöre dönerek
-"Gerçekten ben bişi yapmadım" dedi.Bu işten kurtulacaktı.Ondan emindi.
Eléonora Jane Pércival
Hufflepuff 3. Sınıf
 Hufflepuff 3. Sınıf
Eléonora Jane Pércival

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 9:14 pm

Andréa kıza döndü ve
-"Yalan söylemiyorum.Ben hayatımda hiç yalan
söylmedeim.Herkes senin gibi değil tamam mı?"
dedi ve profesöre dönerek
-"Gerçekten
ben bişi yapmadım"
dedi. Jane dayanamıyordu.
"Yemin ederim profesör. Yemin ederim. occlumens büyüsünü yapın. Zihnimizi okuyun bişiler yapın. Doğru söylüyorum. occlumency büyüsünü yapın.Zihnimize giri. o ZAMAN doğruları göreceksinizdir. " dedi ne yapacağını bilemiyordu.
Andréa Chelsea O'shéliâ
Slytherin 4. sınıf
Slytherin 4. sınıf
Andréa Chelsea O'shéliâ

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 9:33 pm

-Rp Btimiştir-
Freja Lynxie
Ravenclaw 5. Sınıf
Ravenclaw 5. Sınıf
Freja Lynxie

Kadın Rp Partneri : Ceys. Ahaha. Regi'den sonra doğru yolu bulan genç işte. asdf.
Kan durumu : Tavuk kanı.

Büyük Kavga Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Kavga   Büyük Kavga I_icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 10:05 am

DİKKAT!
LÜTFEN RPLERİNİZİN 7 SATIRDAN AZ OLMAMASINA DİKKAT EDİNİZ. BİR DAHA HERHANGİ BİR RPDE BÖYLE BİR ŞEYLE KARŞILAŞIRSAM KİLİTLEYECEĞİM.
KEYİFLİ RPLER.

Büyük Kavga
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyük kavga
» Gene bir kavga
» Büyük Arkadaşlık...
» Büyük Arkadaşlık...
» Büyük Çığlık